Dizainas

2016 metų interjero dizaino idėjos

By  | 

Madų tendencijos kinta kasmet, jos, be jokios abejonės, nelieka nepastebėtos ir dizaino pasaulyje. Mus supanti aplinka reprezentuoja mūsų skonį, požiūrį ir netgi mūsų būdą, emocijas bei charakterį.

Naujiems metams įsibėgėjus, interjero dizaino specialistai pateikia naujų idėjų, kurios pagelbėms norintiems atnaujinti savo būstą, suteikti jam išskirtinumo bei jaukumo. Šiais metais interjero dizainas stebina savo pasiūlymais, kurie sparčiai populiarėja ir jau atranda savo vietą namų erdvėje.

Visų dizainerių laukiama sistematizuota spalvinė sistema PANTONE kasmet paskelbia metų spalvą, kuri diktuoja tų metų interjero, grafinio dizaino ir mados pasaulio tendencijas. Pirmą kartą istorijoje, kompanija savo gerbėjus nustebino pateikdama netgi du atspalvius – rožinio kvarco ir dangaus mėlynumo. Šie pasteliniai ir švelnūs tonai puikiai tiks norint sukurti ramią bei jaukią erdvę, kurioje būtų jaučiamas modernus prisilietimas ir subtilumas.Po šiomis kontrastingomis spalvomis slypi reikšminga idėja – lyčių lygybė. Tai puikus pavyzdys, iliustruojantis, kaip dizaino pagalba galima atkreipti dėmesį į įvairias socialines problemas.

Ieškantiems interjero dizaino idėjų, dizaineriai 2016 metais siūlo atsigręžti į augmeniją, natūralias tekstūras, tokias kaip medžio masyvo detalės, gėlės, kaktusai. Gamtos prisilietimas suteikia interjerui gaivumo ir ramybės pojūtį, o namų erdvei spalvų ir žaismingumo, kuris yra būtinas, norint išvengti monotoniškos atmosferos.

Šiais metais ir vėl didelis dėmesys yra skiriamas skandinaviško stiliaus interjerui. Daugelio pamėgtas, lengvai derinamas ir sukuriantis jaukių namų įvaizdį , šis stilius nesitraukia ir neužleidžia savo lyderio vietos. Šio stiliaus šalininkai siūlo pagyvinti namus bei suteikti jiems jaukumo įvairiomis nedidelėmis detalėmis: pagalvėmis, kilimais, švelniais ir minkštais audiniais.

Išskirtinis 2016 metų dizainos pasiūlymas jūsų namams – metalo imitacijos tapetai. Šio tipo tapetai gali tapti kambario lubų dekoravimo sprendimu ar netgi miegamojo sienos akcentavimu. Tuo tarpu rožinės spalvos varį šiemet pakeis auksinės spalvos vario idėja, kuri gali tapti subtiliu namų interjero akcento sprendimu, siekant sukurti estetiką bei jaukumą.

 

Tekstas – Dizainerė Laura Vanagaitė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.