Mada

Max Mara Pre-Fall 2017 kolekcija

By  | 

maxmara-54-54

Įsivaizduojamybė bei hiper-realybė – visos pasaulio priešingybės susimaišo viename svarbiausiame mieste. Liu Wei realizuoja savo Monopolio viziją kaip mizansceną naujausiam Max Mara mados namų pristatymui. Liu Wei žvilgsnis pagauna architektūrines fantazijas ir kiaurai mato per nesustabdomą urbanistinės aplinkos entropiją. Monopolis yra gyvas organizmas – jo pažįstamų vietų ir ženklų archeologiją tampa miestiečių ir vietų prisiminimais, dėliojančiais praeitį, dabartį ir ateitį. Žvelgiant iš vienos pusės, niekada nenuslopstanti energija įelektrina ir suteikia jėgų. Bet, žvelgiant iš kitos, nepaliaujama miesto metamorfozė taip pat gimdo pasimetimą, susvetimėjimą, orientacijos netekimą.

Max Mara mados namai – tai miesto ženklas. Puošnus, elegantiškas ir miestietiškai prabangus. Tam tikra prasme suteikiantis viską, ko reikia sudėtingam urbanistiniam gyvenimui palengvinti. Juk vis dėlto betono džiunglės yra vienintelė vieta moteriai, norinčiai pasiekti viršūnę. Ir tai padaryti gerokai lengviau, kai ji pasirenka savo įvaizdį apsupti Max Mara detalėmis.

Naujausios kolekcijos pristatymas buvo surežisuotas kaip retro-futuristinis filmas apie fantastišką milžinišką miestą. Max Mara sukūrė šio miesto gyventojas, įkūnijančias sudėtingas, tamsias, paslaptingas urbanistinės zonos gyventojas, kurios neslepia savo žavesio, bet ir primena savimi apsėstas „film noir“ herojes. Johnny Dynello sukurtas garso takelis puikiai suderino urbanistinę eleganciją su peilio ašmenų aštrumo jauduliu, įsiliejančiu į šou temą.

Pristatymą bei Liu Wei požiūrį įkvėpė tokios kino legendos kaip Joan Crawford bei Lauren Bacall, išsiskiriančios savo ramybe, sirenišku stiliumi. Dėl to šou rezultatas atrodė tarsi modernumo bei absoliutaus grynumo derinys. Max Mara mados namų spalvų trio (kupranugario rusva, balta ir juoda) puikiai derėjo prie Liu Wei spalvų spektro – kristalų tonų, kurie vienoje erdvėje sukūrė viliojančias kombinacijas. Smulkmeniškai sudėlioti „trompe l’oeil“ raštai ir žakardas sukūrė gausybės sluoksnių efektą, tarsi išdraskyto audinio vaizdą, siuvinėjimą grandinėle. Tai atspindi labirintinę metropolio tipografiją arba utopinio miesto pėdsakus ant audinio.

Kasdieniam darbui bei prabangiems malonumams, karštai vėlyvai vasarai ir netikėtai rudens vėsai Max Mara Pre-Fall 2017 kolekcija perrašo urbanistinį aprangos kodą ir papildo jį lengvumu, paprastumu bei… stilistika, kuri dėvėtoją sulygina su įžymybe. Esminiai siluetai ir išskirtinės detalės? Penktojo dešimtmečio stiliaus aštrūs pečiai ir suimta liemens linija, „vamp“stiliaus tiulio sijonai ir suknelės, žavūs megztiniai, prigludusios kelnės ir kombinezonai su sutrauktomis rankovėmis, kelius siekiantys suraišiojami ilgaauliai ir masyvaus kulno aukštakulniai bateliai, kiekvienam deriniui pritaikyta rankinė. Ir, žinoma, paltai, pagaminti iš prabangaus kašmyro, kupranugario vilnos ir alpakos – taip, kaip sugeba tik Max Mara dizaineriai. Apsirenkite paltą, išeikite į aktyvias Monopolio gatves, tarsi jos jums priklausytų. Kas žino, gal vieną dieną ir priklausys.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.