Drabužiai

„Top To Bottom“ įkūrėja G. Gineikaitė ištiesė pagalbos ranką beglobiams gyvūnams

By  | 

Gabriele Gineikaite top to bottom 4V0A3051

Naujuosius metus lietuviškos mados mylėtojų širdis užkariavęs prekinis ženklas „Top To Bottom“ pasitiko socialine akcija. Visą sausio mėnesį drabužių pirkėjos turi galimybę prisidėti prie likimo nuskriaustų gyvūnų priežiūros. Mėnesio pelnas bus skirtas padėti šeimininkų neturiniems gyvūnams. Kaip tikina prekės ženklo įkūrėja Gabrielė Gineikaitė, kiekvieni nauji metai yra naujų tikslų bei siekių pradžia, o visai komandai – naujo etapo ir pirmo žingsnio link socialaus aktyvumo pradžia.

Vienintelė Lietuvoje kurianti šimtu skirting būdų  dėvimas sukneles Gabrielė pasakoja, kad nuo pat vaikystės yra gyvūnų mylėtoja. Merginai labai gaila, jog vis daugėja neatsakingų žmonių, kurie palieka gyvūnus be namų. „Pamaniau, kad galėčiau likimo nuskriaustiems padėti finansiškai. Žinoma, mano verslas dar yra labai mažas, tačiau tai neturėtų trukdyti geriems darbams. Džiaugiuosi, kad jau dabar surinkta keli šimtai eurų ir tai dar yra ne pabaiga“, – įsitikinusi jaunoji dizainerė.

Tiesiogiai prie šios akcijos prisideda pirkėjai, įsigiję drabužius bei dovanų kuponus visą sausio mėnesį. Visas mėnesio pelnas bus skiriamas padėti vieniems ar net keliems gyvūnų globos namams. „Už šiuos pinigus bus nupirkta įvairaus maisto, vaistų bei kitų būtiniausių prekių. Nors sako, kad Kalėdos yra stebuklų metas, esu įsitikinusi, jog mažą stebuklą galima sukurti kiekvieną dieną“, – šypsosi G. Gineikaitė. „Top To Bottom“ įkūrėja žada ateityje prisidėti prie dar ne vienos panašios akcijos, kuri dėmesio skirs ne didžiųjų miestų gyvūnų globos organizacijoms.

Šiuo metu Šri Lankoje su vaikinu žiemojanti „Top To Bottom“ dizainerė džiaugiasi, kad jos sukurtas prekinis ženklas populiarėja visame pasaulyje. Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje yra net keti butikai, prekiaujantys „Top To Bottom“ produkcija. „Dubajaus oras itin palankus mūsų kuriamiems drabužiams: suknelėms ir maudymosi kostiumėliams. Be to, čia vidutinis gyventojų amžius yra 35 metai ir jie mėgsta puoštis. Nors Dubajus puikus miestas, tačiau visam laikui apsistoti čia nenorėčiau. Lietuva man pats mylimiausias kraštas pasaulyje“, – sako G. Gineikaitė, jau gegužės mėnesį mūsų šalyje pristatysianti naują drabužių kolekciją.

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.