Drabužiai

Ramunės Piekautaitės vasaros kolekcija – “Ta vienintelė – tavo tobula suknelė!”

By  | 

Nuo senų laikų suknelė buvo moteriškumo simbolis. Ir jeigu vasara turėtų rūbą tai tikrai būtų suknelė. Ji suteikia žavumo, elegancijos ir lengvumo pojūtį. Šis rūbas nereikalauja daug – keletą tinkamų aksesuarų, geros avalynės ir Jūs jau pasiruošusi užkariauti miestą!

 

Balta – neabejotinai vasaros spalva. Ji gaivi, subtili ir kartu elegantiška. Klasikiniai kirpimai pabrėžiantys figūrą tik paryškins Jūsų moteriškumą. Tad jei pasiilgote klasikos – ši gražuolė jau laukia Jūsų.

Modernumas susipynęs su žaismingumu. Didelės kišenės suteiks įvaizdžiui išskirtinumo, o pastelinės spalvos – gaivos. Ši suknelė sukurta moderniai miesto moteriai – jei tai tu – pasimatuok!

Nemirštanti klasika. Šiltais vasaros vakarais – ji bus nepamainoma palydovė. Vakarėlis, pasisėdėjimas su draugais ar prašmatni vakarienė – suknelė tiks bet kokiai progai.

Madinga forma, kuriai daugiau gyvybės suteiks pūstos rankovės, o tiesaus kirpimo apykaklė pabrėš vieną gražiausių moters vietų – raktikaulį.

Mėgstančioms išsiskirti iš minios, drąsioms ir modernioms moterims. Šis modelis ypatingai pabrėš Jūsų liemenį, išryškins moteriškas formas ir sukurs nepamirštamą įvaizdį tiek dienai, tiek vakarui.

Modernumas ir klasika viename – žavu, subtilu, bet kartu ir pastebima, o juk visos moterys mėgsta būti pastebėtos. Švarios linijos ir subtilus spalvinis tonas – vasaros būtinybė.

Dievini išskirtinį ir akį traukiantį įvaizdį? Mėgsti drabužius su šiek tiek prieskonio? Ši suknelė – kaip tik tai, ko tau reikia. Gan paprastą kasdieninį įvaizdį įrėmins rankovės, kurios pasitarnaus geriau už bet kokį aksesuarą!

 

Tekstas, nuotraukos – Ramunės Piekautaitės mados namų archyvo

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.