Drabužiai

„Atwins“ kūrybinė inspiracija: premjeros „Blade Runner 2049“ stilistiniai įvaizdžiai

By  | 

„Atwins“ kūrybinė komanda, su stiliaus kūrėjais Andriumi Mašausku ir Anatolijumi Pajanok priešakyje, interpretavo šį savaitgalį Lietuvoje ir pasaulyje pristatyto filmo „Blade Runner 2049“ (liet. k. „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“) moteriškų personažų įvaizdžius. Šie nenustygstantys vaikinai nuolat jaučia tendencijų pulsą, tad net ir ruošdamiesi naujos kolekcijos GLITTER pristatymui „Atwins“ stebi pasaulio aktualijas ir į jas reaguoja, kurdami madingas gatvės stiliaus interpretacijas. Sveikindami naujojo filmo komandą „Atwins“ pasiūlė stilistinius sprendimus, kuriuos pavadino „Color Runner“.

Personažų įvaizdžių interpretacijos sukurtos  Lietuvoje

Filmo „Blade Runner 2049“ personažų įvaizdžius kūrė kostiumų dailininkė Renée April, vizažo meistrų lyderis Donald Mowat, plaukų stilistas Lizzie Lawson su komandomis. Kino ir mados kolaboracijos itin glaudžios ir prasideda ne tik ant raudonojo kilimo per filmo premjerą, bet dar kostiumų dailininkams ir stilistams dirbant su filmo medžiaga. Tik po premjeros imama masiškai sekti naujausiomis tendencijomis ir kino pramonės stilistų diktatūra, kuri tampa mėgdžiojimų ir ieškojimų keliu stilingiesiems.

Reaguodama į premjerą kūrybinė komanda „Atwins“ specialiai sukūrė du įvaizdžius simboliškai juos vadindama „Color Runner“.

Stipri, bėganti, ramiai žiūrinti į ateitį moteris ne tik kine.

Anot „Atwins“ kūrybininko Andriaus Mašausko, pirmasis įvaizdis atspindi stiprią, bėgančią gyvenimu, suprantančią savo vertę moterį, kuri keliauja į ateitį ramiai žiūrėdama į aplinkoje vykstančius pokyčius. Žinodama, kad patogumas (funkcionalumas) arba moteriškumas yra savybės, kurias nuolat reikia gyvenime rinktis norint išgyventi naujame pasaulyje. Naudojama surūdijusio metalo spalva – tarsi praeito gyvenimo likučiai, į kurį persismelkia dangaus melsva, nurodanti naujos asmenybės gimimą, išlaikant pojūtį, kad karas gali būti paskelbtas dėl grožio ir moteriškos meilės.

Išpuoselėta, apgaulingai naivi ir prisitaikanti

Antrasis komandos sukurtas įvaizdis yra priešingybė besiformuojančiai asmenybei: „Tikra, švelni, moteriška, seksuali, įspūdingo grožio (greipfruto plaukų spalvos), žinanti, kada ir kur panaudoti savo išpuoselėtas savybes, moteris, kuri iš išorės atrodo naivi, reaguoja drąsiai, greitai ir moka prisitaikyti kiekvienoje situacijoje“, – sako „Atwins“ kūrybininkas Anatolijus Pajanok.

„Atwins“ jau spalio 26 d. Comfort Hotel mados performanso forma pristatys naujausią savo kolekciją GLITTER. „Manome, kad „Blade Runner 2049“ – filmas, kalbantis apie žmonių išnykimą, iš dalies atspindi mūsų naujosios kolekcijos GLITTER filosofiją, todėl buvo itin įdomu nagrinėti kino komandos stilistinius sprendimus ir žavėtis jų pasirinkimu, juose matyti pasaulio aktualijas ir jausti, kad pasaulėjauta sutampa“, – sako „Atwins“ kūrybininkai.

Kūrybinė fotosesijos komanda:
Idėja ir įgyvendinimas – „Atwins“ Andrius Mašauskas & Anatolijus Pajanok
Vizažas – Makeup by EMMA
Bomberiai – The Knotty Ones

Fotografė – Kristina Sereikaitė
Products – Nook Family & Evo Hair Lietuva (nookfamily.lt & evohair.lt)
Daugiau apie komandą http://www.atwins.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.