Drabužiai

Grožis reikalauja aukų? Dear Freedom sako – ne!

By  | 

Modernus lietuvių prekės ženklas Dear Freedom yra modernus ne tik savo išore, bet ir vidumi. Žiemą Dear Freedom pasitinka su kolekcija, kuri skirta laisvai ir atsakingai moteriai, iš minios norinčiai išsiskirti ne prabangiais nutrijų kailiniais, o moderniais dirbtinio kailio paltais, atitinkančiais jos vertybes. Kailis – tai atgyvena, kurios jau atsisakė garsiausi pasaulio mados ženklai.

Prisijungę prie atsakingo vartojimo judėjimo už prekybą be kailio #furfree, organizuojamo organizacijos “Tušti narvai” lietuviškas prekės ženklas nesutinka, su mūsų senolių pamėgtu posakiu “Grožis reikalauja aukų”. Grožis – tai vidinio ir išorinio spindesio sintezė. Tai išorinė laisvė ir vidinė ramybė. Dear Freedom moteris nebijo būti kitokia ir diktuoti madą, o ne ja sekti. Ji puikiai žino savo vertybes ir jas demonstruoja savo pasirinkimais.

Dear Freedom kuria moterims, kurios yra laisvos viduje ir išorėje. Siekiame, kad savo kūryba laisvių neatimtume ir iš aplinkos, kurioje gyvename.” – savo pasirinkimą paaiškina prekės ženklo kūrėjos Rasa ir Kristina.

Be dirbtinio kailio dvispalvių paltų ir stilingų apykaklių, žiemiškoje kolekcijoje dominuoja architektūriškos formos, aiškūs siluetai, sodrios rudeninės spalvos ir, kaip jau įprasta, išskirtinės detalės. Vienas šio sezono favoritų, jau pamėgtas nuolatinių klienčių – klasikinio kirpimo ‘oversize’ tvido švarkas, kurio žaismingas akcentas – sagos.

Artėjant žiemos švenčių sezonui, kolekcijoje vyrauja dailios suknelės, kurios puikiai tiks, kai po dienos darbų skubėsite į dar vieną Kalėdų vakarėlį. Iš pirmo žvilgsnio kuklios suknios puošiasi žiemiškos prabangos spalvų ir medžiagų detalėmis: kišėnių, apykaklių, rankovių akcentai. O jei vakarėlis ypatingas – aksominės suknelės ant petnešėlių neliks nepastebėtos.

Grožis ne tik nereikalauja aukų, bet išties yra lengvai pasiekiamas, kai mūsų išorė atspindi vidų, o mūsų grožio pasirinkimai yra ne tik drabužinės, bet ir gyvenimo būdo, asmenybės ir įsitikinimų atspindys.

Rudens-Žiemos kolekciją rasite prekybos taškuose Lietuvoje: Mados sodas, Baltas miškas, Kopa.

Ir internetinėje Dear Freedom parduotuvėje: www.dearfreedom.com

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.