Grožis

Atga į gamtą – kokosų aliejus

By  | 

kokosu aliejusKokosų aliejaus stiklainiukas turėtų būti kiekvienos merginos ar moters namuose. Šis aliejus ne tik skaniai kvepia, tačiau turi ir krūvą naudingų savybių grožio srityje.

  • Kokosų aliejus yra pati geriausia natūrali priemonė plaukų priežiūrai. Jis ne tik puikiai minkština plaukus, tačiau ir skatina plaukų augimą, palaiko sveiką plauko struktūrą bei suteikia pavargusiems plaukams blizgesio. Tiesiog išsitepkite plaukus kokosų aliejumi ir palaikykite jį bent porą valandų ( arba, jei yra galimybė, visą naktį ) ir išplaukite plaukus ryte. Pačios nustebsite, kokie minkštučiai bus jūsų plaukai !
  • Kokosų aliejus – puikus natūralus kremas ( ypač jautriai ir sausai odai ). Aliejus puikiai drėkina, tačiau nepalieka nemalonaus riebumo jausmo, lėtina odos senėjimo procesus bei saugo nuo pirmųjų raukšlių atsiradimo. Kokosų aliejų puikiai tinka naudoti ir aplink akis: jis drėkina jautrią paakių odelę, saugo nuo pirmųjų raukšlių atsiradimo.
  • Kokosų aliejų naudokite ne tik plaukams ar veido odai puoselėti, tačiau ir viso kūno grožio procedūroms. Juo galite palepinti savo odą po dušo vietoje kūno kremo. Jei norite natūralaus naminio šveitiklio, sumaišykite kokosų aliejų su ruduoju cukrumi.

Svarbu nepamišti, kad aliejus turi būti nerafinuotas, nes būtent tokiame aliejuje išlieka visos vertingos medžiagos.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.