Sveikas gyvenimo būdas

Sporto klubas Lietuvoje – prabangos prekė

By  | 

sporto klubasPastaruoju metu tiek spaudoje, tiek bloguose šmėsteli vis daugiau sporto klubais Lietuvoje nepatenkintų žmonių straipsniai bei komentarai. Gydytojai, žinomi žmonės, draugai skatina sportuoti, rūpintis savo sveikata, palaikyti gražias kūno formas, tačiau, kaip bebūtų gaila, ima atrodyti, kad sportas tampa prabangos priemone, kuri, anaiptol, nėra įkandama kiekvienam.

Atrodo, kad Lietuva – antroji Norvegija ar Šveicarija, kad mūsų alga tokia, kad mes be jokio vargo galime sau leisti mokėti triženklias sumas sporto klubų abonementams. Palyginkime mūsų sporto klubų kainas su kitų Europos valstybių spoto klubų kainomis. Norint lankyti sporto klubą sostinėje gali tekti pakloti gan apvalią sumelę, kuri svyruoja tarp 100 ir siekia net 250 per mėnesį! O į Lietuvą nenuvaldomai artėjant euro įveidimui, sklinda gandai, kad šios kainos gali dar labiau išsaugti. Palyginimui: už padorų sporto klubą Anglijoje gali tekti pakloti 16-35 svarus, Graikijoje apie 35 eurus. Į šias kainas įeina neriboti apsilankymai bet kuriuo jums patogiu metu bei nemokamos treniruotės grupėse.

Kyla labai natūralus klausimas – kodėl užsienyje sudarytos visos sąlygos sportuoti už žmonėms palankias bei prieinamas kainas, tuo tarpu Lietuvoje reik gerai apmąstyti kaip surinkti reikiamą sumą, kad galėtum sau leisti sveiką gyvenimo būdą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.