Grožis

Levandos – gydomosios Provanso stebuklo savybės

By  | 

Levandu aliejusLevandos mums kelias asociasijas su nuostabiais violetiniais Provanso kaimais bei laukais. Šios gėlės – visos Prancūzijos pasididžiavimas. Visgi jos yra malonios ne tik akiai paganyti, levandų eterinis aliejus turi begalę teigiamų mūsų sveikatai savybių.

  • Naudokite levandų eterinį aliejų masažų Sumaišykite levandų aliejų su eteriniu rozmarinų aliejums, toks mišinys pagerina smegenų kraujotaką, suteikia raminamąjį poveikį. Masažas su levandų eteriniu aliejumi yra naudingas sergant reumatu, artritu, esant raumenų skausmams.
  • Įlašinkite šiek tiek levandų eterinio aliejaus į vonią: tai sumažins jūsų nervingumą, stresą, padės įveikti nemigą, susierzinimą, pyktį bei emocinę įtampą. Voniai 5-7 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į pieną, natūralų jogurtą ar ant druskos. Tada aliejus lengvai pasklis po visą vonią.
  • Neskiestu levandų aliejumi galima tepti nudegimus, žaizdas, egzemą, herpesą, pūlinius.
  • Įlašinkite šiek tiek eterinio aliejaus į jūsų veido prausiklius bei kremą. Levandos aktyvina ląstelių atsinaujinimą po traumų, nudegimų, saugo nuo išdžiūvimo, drėkina sausą odą. Šiek tiek eterinio levandų aliejaus šampūne padės jums kovoti su pleiskanomis bei sustabdys plaukų slinkimą.
  • Levandų eterinis aliejus – nuostabaus kvapo. Jei norite, kad jūsų namai kvepėtų lyg Provanso laukai – kelis eterinio aliejaus lašus įlašinkite į siurblį arba vandenį, kuriuo plaunate grindis.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.