Grožis

Plaukų šalinimo būdai – ką turime apie juos žinoti

By  | 

DepiliacijaPlaukų šalinimo būdų yra daugybė ir kiekviena gali išsirinkti sau labiausiai tinkatį bei patinkantį. Kiek plačiu apžvelgsime kiekvieną būdą atskirai, jo kainą bei efektyvumą.

  • Bene labiausiai paplitęs, lengviausias, visiškai neskausmingas ir mažiausiais išlaidų reikalaujantis plaukų šalinomo būdas. Didžiausias minusas yra tas, kad ši depiliacijos priemonė nėra ilgalaikė: plaukas yra nuskutamas ties odos paviršiumi ir greitai atauga. Verta žinoti, kad ataugę plaukeliai bus stipresni, tamsesni.
  • Depiliaciniai kremai. Taip pat gan nebrangus, greitas ir visiškai neskaumingas būdas depiliuoti plaukelius. Depiliaciniais kremais naudotis yra paprasta: bereikia jį užsitepti ant odos, palaikyti kelias minutes ir su mentele pašalinti plaukelius. Didžiausias minusas – plaukeliai gan greitai ir vėl atauga. Kainos įvairios, dažniausiai tarp 10-20Lt.
  • Gan skausminga ir ilgai trunkanti procedūra. Pliusas tas, kad investicija yra vienkartinė – vienąsyk nusipirkę epiliatorių, ji gaudosite kelerius metus. Plaukeliai atauga tik po kelių savaičių, yra silpnesni, tačiau jie dažnai įauga į odą. Kainos skirtingos, priklauso nuo jūsų pasirinktos firmos, vidurkis apie 150Lt.
  • Depiliacija vašku. Kadangi procedūra yra sudėtinga ir reikalaujanti gerai įgūdusios rankas, geriausiai depiliaciją vašku atlikti grožio salone. Šios procedūros metu pašalinti plaukeliai atauga maždaug po 2—4 savaičių, jie būna silpesni, plonesni. Depiliacija vašku yra gan skausminga, plaukeliai gali įaugti po oda. Procedūra nėra iš pigiųjų, tarkime, grožio salone Vilniuje už visų kojų depiliaciją gali tekti palikti apie 70-90Lt.
  • Depiliacija cukrumi. Principas yra lygiai toks pats kaip ir depiliacijos vašku. Didžiausi skirtumai yra tie, kad išraunami visi plaukeliai, net tie, kurių kitos prieomonės negali pašalinti, taip pat oda lieka minkšta bei švelni, apsaugota nuo plaukelių įaugimo. Depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga nei vašku, tačiau jos kainos yra šiek tiek didesnės. Tarkime, kojų depiliacija jums gali atsieiti 80-100Lt.
  • Plaukelių šalinimas lazeriu. Ši procedūra Lietuvoje yra gan brangi, tačiau jos privalumai yra stulbinantys: procedūra yra trumpa, visiškai neskausminga, vienu metu šalinami plaukeliai dideliuose odos plotuose, jie neįauga, atlikus kelias procedūras, vėliau jas tenka kartoti tik vienąsyk metuose. Siekiant geresnių rezultatų, plaukeliai turi būtų tamsūs, oda neįdegusi. Kainos yra gan aukštos, tarkime, vien pažastų depiliacija lazeriu gali kainuoti tarp 250-350Lt (viena procedūra).

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.