Sveikas gyvenimo būdas

Viskas apie kasdieninę dantų priežiūrą

By  | 

Dantų priežiūraApie įvairiausių maisto produktų dantims naudą ir žalą jau kalbėjomem, dabar būtų pats laikas pakalbėti apie kitą, ne ką mažiau svarbų faktorių – kasdieninę dantų ir dantenų priežiūrą. Taigi, ko netuėtume pamiršti ir ką turėtume daryti, jeigu norime džiaugtis sveikais dantinimis:

  • Visų pirma, taisyklė, kurią žinome kiekvienas mūsų – svarbu dantis valyti bent du kartus per dieną. Ypatingą dėmesį atkreipkite į judėsius, kuriuos atliekate valant dantis: geriausia atlikti daug sukamųjų vibruojamųjų judesių ir stengtis šepetėliu iš visų pusių pasiekti visus dantis. Dantis reikia valyti maždaug 2 minutes. Neprisiriškite prie vienos dantų pastos: kiekvienas gamintojas sukuria unikalų gaminį pagal savitą receptą, tad kai kurių vienose pastose esančių medžiagų gali nebūti kitose.
  • Ypatingai svarbus kasdieninėje higienoje – tarpdančių siūlas. Tarpdančių siūlą reikėtų naudoti bent jau vakarais, o ypač tiems, kurių tarpai tarp dantų yra maži arba dantys yra susigrūdę.
  • Reikėtų nepatingėti ir du kartus metus atlikti profesionalę dantų higieną. Šios procedūros metu pašalinamos dantų apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, burnos higienos klausimais konsultuojami pacientai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.