Blogeriai

Pokalbis su mados blogere Gabriele

By  | 

Nauji metai, atsinaujinęs Citymag‘as bei naujas, dar šviežumu kvepiantis skyrius! Nuo šiol kalbinsime žmones, kurie mus įkvepia, kurie yra išradingi, sumanūs, talentingi bei darbštūs. Kalbinsime žmones, kurie suteikia drąsos siekti savų svajonių bei kurie jau yra tapę mums tam tikru pavyzdžiu! O nuo ko geriausia yra pradėti šį skyrių, jei ne nuo žaviosios mados blogerės Gabrielės? Įsitaisykite patogiai bei linkime visiems malonaus skaitymo!

  • Gabriele, visų pirma, su Naujaisiais metais tave! Kiek žinome, metai tau prasidėjo puikiai – tapai naująja Wear Mad by July komandos nare. Kokie kiti tavo planai 2015 metams?

Dėkui! Ir jus, ir visus skaitytojus taip pat su Naujais metais. Taip, metų pradžia – tiesiog puiki! Labai džiaugiuosi, kad galėsiu dirbti su tokia puikia dizainere ir jos komanda. Kol kas nieko per daug neplanuoju: laukia Lietuva, tikriausiai Mados Infekcija, gal kelionė į šiltuosius kraštus. Be jokios abejonės, norėčiau, kad būtų kuo daugiau veiklos su blogu, tad žiūrėsime kaip seksis! Turiu susigalvojus keletą projektų, manau metai tikrai nebus nuobodūs!

  • Sekame bei skaitome tavo mados blog’ą jau kelerius metus. Dabar jau turi nemažą pulką gerbėjų, ne vienai merginai esi tapusi įkvepiančiu pavyzdžiu, tačiau kokia buvo tavo pradžia? Kaip sunkiai pasiekei tai, kur esi šiandiena?

Pradžioje pati nelabai žinojau, kur mane nuves šis blogas. Rašiau kiekvieną dieną: ką veikiau, ką valgiau, kokį tušinuką į koledžą nusipirkau. Būdavo savaičių (kartais netgi mėnesių),  kai nieko neparašydavau, o maždaug prieš metus mąsčiau visam laikui nustot rašyt: buvo atsibodę, išsikėliau iš tėvų, neturėjau fotoaparato bei laiko kažką paruošti blogui. Bet įtikinau save, kad aš galiu ir privalau surasti tam laiko – juk tai yra mano hobis! O kai stengies, įdedi pastangų ir viską darai su meile – sekmė ateina pati.

  • Gabriele, ką tau reiškia mada? Ar manai, kad mada bei mados blog’ai (įtraukiant ir tavąjį) ugdo jaunus žmones, suteikia jiems naujų siekių, o kartu ir padeda ieškoti tobulėjimo kelio?

Man mada yra, kai visada jautiesi pasitikinti savimi ir gali drąsiai rengtis kaip nori. Kai kuriem blogų skaitymas gali            atrodyti kaip laiko švaistymas, bet jie – tikrai į naudą. Aš pati buvau įkvėpta vienos blogerės pakeisti stilių, pradėti rašyti blogą ir siekti savų tikslų. Juk kai pamatai, kad ji gali, ateina mintis – kodėl aš negaliu?

  • Gyveni ir studijuoji Londone. Ko tave išmokė gyvenimas užsienyje bei kokios patirties įgijai atvažiavusi į Didžiąją Britaniją?

Aš čia užaugusi, tad sunku kažką pasakyti, tačiau Londono nepalyginsi su Lietuva, čia viskas labai skiriasi. Gal išmokau savęs nevaržyti, būti drąsesne ir nesukti galvos, ką kas apie mane mano. Tikrai niekada nesvajojau dirbti su mada, rašyti blogo, netgi buvau įstojus į achitektūrą, tačiau kiek pagalvojus atsisakiau – juk nemoku piešti! Buvau labai pasimetus, nežinojau, ką noriu veikti gyvenime. Bet visada svarbiausia yra nepasiduoti ir toliau ieškoti savęs.

  • Papasakok mums šiek tiek apie savo įprastą dieną?

Hmm, na mano visos dienos skirtingos. Jei dirbu, tai daugiau nieko nespėju, kadangi mano darbas yra nuo 11 iki 20h: išvažiuoju anksti, o grįžtu vėlai. Jeigu nereikia į darbą ar universitetą: atsikeliu, vartausi lovoje, kokią valandą tikrinu Instagram‘ą, Facebook‘ą, elektroninį paštą, peržiūriu patinkančių vlogerių video, tada seka pusryčiai, blogas, makiažas bei drabužiai. Kiek vėliau važiuoju į parduotuvę, atlieku namų ruošos darbus. Kartais vartaus lovoje visą vakarą, žiūriu serialus, filmus. Tiesą pasakius, esu šiek tiek tinginiukė bei mane sunku kažkur išsitempti. Na, bet kai visą gyvenimą bėgu ir lėkiu, kas gali mane teisti už tai, kad noriu pagulėt lovoje su krūva saldumynų?!

  • Ko palinkėtum merginom, kurios dar tik ieško savo kelio bei kurioms pavyzdžiu jau esi tapusi tu?

Pirmas dalykas (ir pats svarbiausias) – išmokti nekreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę, nebijoti atrodyti taip, kaip nori. Kai pradėjau rašyti blogą, 70% komentarų būdavo neigiami: „Ką tu čia darai?“, „Neturi ką veikt?“, „Kažkokia kvaiša maivosi su savo „šmutkėm“. Labai svarbu yra išmokti atskirti kritiką nuo užgauliojimų bei neimti tų nesąmonių į širdį. Pamatysit, gyvenimas taps gražesniu! Būkit paprastos, nuoširdžios ir siekit savo tikslų!

Ačiū už pokalbį.

Pasižvalgykime į Gabrielės derinukus. Kai kurie iš jų dar niekam nerodyti, tad Jūs turite galimybę pirmieji juos pamatyti!

Gabrielės blogą galite aplankyti čia www.gabrielegz.com

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.