Mada

Lietuvos aksesuarų gamintojai, kuriuos privalote žinoti

By  | 

Ieškote originalių, išsiskiriančių ir niekur dar nematytų aksesuarų, tačiau perėję visas masinės gamybos parduotuves liekate ir vėl it musę kandę? Šis jausmas yra puikiai pažįstamas kiekvienai merginai bei moteriai. Bet ar buvote susimąstę, kad kartais nereikia ieškoti toli, belieka tik pasižiūrėti, ką siūlo mūsų Lietuvos aksesuarų kūrėjai? Pažadame, kad liksite maloniai nustebinti!

  • Oh! Skintai dar pakankamai jaunas ir naujas prekės ženklas Lietuvos padangėje. Oh! Skin aksesuarai – tai odiniai diržai, o šios idėjos autorė – „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė. Kaip teigia pati Gabrielė, jų kūriami aksesuarai suteikia aprangai žaismingumo, netikėtumo, leidžia išlaisvinti vaizduotę bei drąsiai derinti naujas tektūras, formas ir spalvas.
  • Tadam! papuošalai žaismingos ir netgi “crazy” idėjos. Ar kada nors būtumėte pagalvoję, kad puošitės riestainiu? Tačiau šie papuošalai tokie įdomūs, tačiau kartu ir elegantiški, kad atrodo užsikabintume ant kaklo ir daugiau niekada jų nenusiimtume. Beje, ar žinojote, kad „Tadam!“ papuošalai tapo konkurso „Geras dizainas 2013“ nugalėtoju Lietuvoje?
  • Alexa Jay rankinėsnors šių rankinių autorė ir negyvena Lietuvoje, tačiau mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvos vardas yra garsinamas ir už jos ribų. Alexa Jay rankinės išsiskiria savo spalvine gama ir puikia kokybe. Šios rankinės ne vieną kartą puikavosi garsiausiuose Didžiosios Britanijos (ir ne tik) žurnaluose ir netgi laimėjo „Marie Claire“ žurnalo organizuojamą konkursą „Inspire & Mentor“.
  • Tanchel aksesuarai Tanchel gamina nepaprasto grožio rankines bei apyrankes. Jų kūriama produkcija jau ne vieną kartą puikavosi didžiausiuose šalies žurnaluose bei puošė garsiausius Lietuvos žmones. Ypatingai sužavėjo gražiųjų apyrankių spalvinė gama bei kokybė. Patikėkite, kiekviena atras savo širdžiai mielą atspalvį!
  • Robi Agnes rankinės norite tikėkite, norite ne, tačiau Robi Agnes rankinės atrodo tikrai ne ką prasčiau, nei garsiausių pasaulio madų namų kūriama produkcija! Netikite? Tiesiog užeikite į jums artimiausią boutique ir tuo galėsite įsitikinti pačios!
  • Toma accessories tikriausiai kiekviena esate mačiusi Toma Accessories lengvumu bei moteriškumu alsuojančius kaklo papuošalus! Negalime sugalvoti geresnio pasirinkimo artėjančiam pavasariui, nei Toma accessories žiedlapių vėriniai. Beje, girdėjome gandus, kad naujoji kolekcija mus pradžiugins ir įvairių spalvų romantiškais auskarais! Kitais žodžiais tariant – stay tuned!
  • Kristina Kruopienytė šios kūrėjos aksesuarai – tiesiog kerintys! Ir nors žiema jau beveik eina į galą (ačiū Dievui!), tačiau negalime nepaminėti Kristinos Kruopienytės orgininalių bei bet kokią žiemos depresiją prasklaidančių pirštinių!
  • Toks visoks tik galime pasidžiaugti, kad ir Lietuvos padangėje jau nebetrūksta gražių bei patvarių rankinių bei piniginių kūrėjų. Toks visoks siūlomų rankinių gama yra gan plati: be vargo išsirinksite modelį tiek į darbą, tiek į universitetą, tiek ir į vakarėlį!

 

Tikimės, kad pateikėme pakankamai pavyzdžių bei įrodymų, kurie jūs įtikino kitąsyk aksesuarų paiešką pradėti nuo Lietuvos kūrėjų!

1 Comment

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.