Blogeriai

Pokalbiai – mados blogerė Aistė

By  | 

Mados blogerė AistėVienas didžiausių „Pokalbių“ skyriaus tikslų – supažindinti jus su veikliais, drąsiais, protingais, stilingais jaunais žmonėmis, kuriems netrūksta veiklos, idėjų bei „užvežančio“ maksimalizmo. Manome, kad Aistė – vienas iš šių žmonių. Ir nors jos stiliaus blogasBasic approach“ gyvuoja vos tik kelis mėnesius, jai jau netrūksta ištikimų ir mylinčių gerbėjų. Norime kartu su Aiste jums parodyti, kad svarbiausia yra nebijoti ir imtis tos veiklos, kuri teikia didžiausią malonumą bei padeda šypsenai nedingti nuo jūsų veido nė vienai minutei!

  • Aiste, papasakok šiek tiek apie savo veiklą bei kokie yra tavo blogo tikslai?

Pagrindinis mano blogo tikslas – saviraiška. Tai vieta, kurioje dalinuosi savo mintimis, idėjomis, nuotraukomis. Beje, fotografija mano širdyje užima labai didelę vietą. Labai įdomu kas kartą galvoti kaip apsirengti, kokioje vietoje nusifotografuoti, apie ką rašyti. Naujų įrašų rašymas bei nuotraukų redagavimas – tarytum, terapija bei laikas, kai galiu pabūti su savimi. Žinoma, kaip ir bet kokioje kitoje veikloje, labai malonu gauti atgalinį ryšį. Vis dar nustembu, kai kažkas pakomentuoja mano įrašus, klausia patarimų, prašo parašyti tam tikra tema. Šioje srityje jaučiuosi dar labai jauna ir nepatyrusi, juk mano blogas gyvuoja tik keturis mėnesius. Tikiuosi, kad ateityje manęs laukia daug įdomių ir netikėtų potyrių.

  • Nuo ko viskas prasidėjo bei kas tave įkvėpė tapti blogere?

Visada domėjausi ne tiek pačia mada, kiek stiliumi bei bandžiau atrasti sąvajį. Vis dėlto, niekada nemaniau, kad galėčiau apie tai rašyti. Gal trūko pasitikėjimo savimi? Tačiau jau kurį laiką artimiausios draugės bei kolegės darbe užsimindavo, kad gerai atrodau, paklausdavo įvairių patarimų stiliaus klausimais, užsimindavo, kad turėčiau pabandyti rašyti pati, nes per daug šneku apie šmutkes. Vis nuleisdavau šias šnekas juokais, bet vieną rytą atsikėliau ir pagalvojau – o gal tikrai galėčiau? Taip ir gimė „Basic approach”. Gal kiek spontaniškai, su trupučiu baimės, bet su dideliu draugių palaikymu.

  • Papasakok šiek tiek apie save. Ko dar apie tave nežino tavo ištikimos skaitytojos?

Na, vienas įdomesnių dalykų – esu didelė ekstremalaus sporto mėgėja, ypač mėgstu vandens motociklus. Ateityje ketinu šokti parašiutu, labai norėčiau išmokti čiuožti snieglente. Teko išbandyti laipiojimą uolomis (kol kas tik indoor), nardymą. Mėgstu čiuožinėti ant ledo, keletą metų intensyviai lankiau dailiojo čiuožimo treniruotes. Beveik dešimtį metų šokau įvairius šokius: pradedant moderniais, baigiant gatvės šokiais. Labai myliu gamtą, lietuviško miško kvapą, laukinį pajūrį.

Mados blogerė Aistė

  • Užsienyje mados blogai yra ypatingai populiarūs, o jų kūrėjai susilaukia nemažai dėmesio. Kokia situacija yra Lietuvoje?

Nemanau, kad mados blogai Lietuvoje yra nepopuliarūs, gal tiesiog jais besidominčių ir, apskritai, mada besidominčių žmonių yra žymiai mažiau. Žmonės nėra įpratę, kad žmogus gali būti žymus ne dėl to, kad dainuoja, vaidina ar fotografuojasi žurnalams, o dėl to, kad turi savitą ir įdomų stilių. Labai dažnai pastebiu, kad apsirengus netradiciškai ir išėjus į gatvę, sulauksi įvairių žvilgsnių. Net ir skrybėlė kaip aksesuaras – vis dar keistenybė daugeliui žmonių. Manau, kad šiuo aspektu mes truputį atsiliekame, tačiau pastebiu tendenciją, kad blogai bei video blogai populiarėja.

  • Kas tau teikia daugiausiai džiaugsmo šioje veikloje?

Skatinantys žodžiai. Labai gera girdėti, kad kažkam patinka mano stilius, nuotraukos, įrašai. Yra tekę išgirsti, kad mano tinklaraštis jaukus – manau, kad tai yra vienas esminių dalykų. Taip pat malonu ir vis dar šiek tiek neįtikėtina sulaukti laiškų iš prekinių ženklų, kvietimų į renginius. Visko dar labai nedaug, bet šie maži dalykai džiugina labiausiai. Nebandau per daug išsišokti, manau, kad viskas gyvenime ateina su laiku, žinoma, kai link to dirbi.

  • Kaip manai, ar mados blogas gali tapti pragyvenimo šaltiniu?

Manau, kad gali. Užsienyje tokių pavyzdžių yra tūkstančiai. Merginos ne tik iš to gyvena, bet ir daug keliauja, yra kviečiamos į įvairius mados renginius, tampa žurnalų ar įvairių prekinių ženklų veidais. Kas liečia Lietuvą – čia sunkiau. Galima bendradarbiauti su įvairiais prekės ženklais, išbandyi naujus produktus nemokamai, tačiau nemanau, kad jau galima būti full time blogger. Tačiau manau, kad merginoms Lietuvoje malonūs yra ir nedideli dalykai: bendradarbiavimas su įvairiais prekės ženklais, lankymasis renginiuose. Gal todėl blogo rašymas yra labiau idėjinis, mažiau komerciškas. Bet jokiu būdu nesakau, kad komercija yra blogai.

  • Kurie mados blogeriai yra tapę tavo įkvėpėjais? Ko iš jų išmokai?

Turbūt pačios pirmos blogerės, kuriomis pradėjau domėtis – Chiara Ferragni iš The Blonde Salad ir Andy Torres iš Style Scrapbook. Jos yra puikūs pavyzdžiai, kaip tinklaraštis gali tapti verslu. Keičiantis mano stiliui, Chiaros stilius man tapo kiek “per itališkas”, pati labiau mėgstu minimalizmą. Viena mėgstamiausių mano blogerių yra Sabrina Meijer iš afterDRK, Rumi iš Fashion toast, Liza Chloe, Lizzy vd Ligt, wannabemag, India Rose, the Fashion Guitar, The Haute Pursuit ir daug kitų.

 

Mados blogerė Aistė

  • Ka tau pačiai reiškia mada bei kokią vietą tavo gyvenime ji užima?

Mada man reiškia laisvę, kūrybą, saviraišką. Mada suteikia galimybę save išreikšti ir parodyti per drabužius. Net nepažinodamas žmogaus, gali daug ką apie jį pasakyti pasižiūrėjęs į jo drabužius. Mano nuomone, daug svarbiau yra asmeninis stilius nei mada. Žinoma, domiuosi kitų sezonų tendencijomis, spalvomis, tekstūromis, skaitau daugybę mados žurnalų bei knygų, bet išsirankioju ne tai, kas madingiausia, o tai, kas labiausiai atspindi mane. Kai su draugėmis nueinu į parduotuves ir parodau joms kokį nors drabužį, beveik niekada neišgirstu “gražu” arba “baisu”, dažniausiai girdžiu “aistiška” arba “čia rūbas tau”.

  • Ar bendrauji su kitomis blogerėmis?

Gana aktyviai reiškiuosi Instagram’e, todėl kartais pakomentuojame viena kitos nuotraukas. Kadangi esu dar labai “žalia”, daug bendrauti neteko, bet manau, kad viskas dar ateityje.

  • Trumpai apibūdink savo stilių.

Minimalistinis, kiek skandinaviškas, berniukiškas, šiek tiek vėjavaikiškas ir nesudėtingas. Laisvas ir patogus. Labiau už viską mėgstu plėšytus džinsus ir odines kelnes, sportbačius, odines striukes ir šiek tiek suveltus plaukus.

Ačiū už pokalbį.

Aistės blogą galite paskaityti apsilankę basicapproach.blogspot.com

 

1 Comment

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.