Lietuvos kūrėjai

Pokalbiai – Marija ir Monika iš “Margos masės”

By  | 

Marija ir Monika iš "Margos masės"

 • Kaip atsirado Marga masė? Visada jautėte troškimą kurti, o galbūt šis noras atėjo netikėtai?

“Marga masė” gimė iš didelio poreikio išreikšti save ir savo kūrybines idėjas. Visada buvome artimos kūrybai. Abi buvom vaikai “prie meno”, nestandartinio požiūrio į save ir mus supančią aplinką, todėl ir mūsų gaminiai visiškai atspindi mūsų pasaulėžiūrą. Stengiamės būti pozityvios, atviros idėjoms, geroms emocijoms ir spalvoms.

 • Papasakokite apie kūrybinį procesą: kaip gimsta naujos idėjos, kur ieškote medžiagų?

Kuriant kiekvieną kolekciją, mūsų tikslas – visada pateikti kažką naujo. Pagrindinis mūsų rankinių akcentas yra kintantys dekorai. Taigi su kiekviena kolekcija stengiamės pateikti ne tik naujų rankinių modelių, bet ir sukurti atskirą temą. Temos gimsta netikėtai. Dažniausiai kuriame tai, ko pačios tą akimirką labiausiai norėtume – taip vyksta nuoširdžiausias gamybos procesas. Medžiagų paieška niekada nesibaigia, tačiau per beveik 2 gyvavimo metus mes jau turime keletą pagrindinių tiekėjų Lietuvoje, kurie pilnai geba išpildyti mūsų poreikius, pateikdami puikių tekstūrų ir spalvų dirbtinių odų.

 • Kaip gimsta tam tikri rankinių modeliai? Kuriate tai, kas patinka jums, o galbūt sekate madų tendencijas?

Domimės tendencijomis, bet jos mūsų beveik neįtakoja. Dažniausiai klausomės savo vidinio AŠ, kuris kūryboje ir sudėlioja visus taškus ant i. Taip pat stengiamės įsiklausyti ko nori bei tikisi mūsų klientės, ko trūksta, kas tobulintina. Nešiojame savo gaminius pačios. Taip su kiekviena kolekcija gimsta patogesni, įdomesni modeliai. Stengiamės, kad modeliai būtų ne tik idomūs, išskirtiniai, bet ir praktiški, tinkami kasdienei, nevaržančiai draugystei.

"Marga masė" rankinė

 • Ar atsimenate savo pirmąją sukurtą rankinę?

Taip, žinoma. Tai buvo “Lapės” kuprinė. Puikus ir daug meilės iš aplinkinių susilaukęs modelis.

 • Jūsų rankinės ryškios, originalios bei nestokojančios dėmesio. Ar tokios esate ir jūs?

Kogero, kad taip, bet specialiai tokio įvaizdžio tikrai nekuriame. Tiesiog juodos spalvos mūsų garderobe beveik nėra, bendraujame laisvai ir šypsomės daug. Mėgaujamės gyvenimu ir stengiamės tą pozityvą skleisti kitiems. Didžiausias mūsų indėlis į tą pozityvą – mūsų spalvota kūryba.

 • Kokioms merginos, moterims yra skirtos jūsų rankinės?

Visoms, kurios mano, kad turi milijoną priežasčių būti laimingomis, o nauja rankinė – tiesiog viena iš jų.

 • Kas buvo sunkiausia per jūsų viso gyvavimo laikotarpį bei kas suteikė daugiausiai džiaugsmo?

Sunkiausia? Nuskambės galbūt neįtikinamai, bet nieko sunkaus nebuvo. Galbūt į smulkius nesusipratimus ar nepavykusius dalykus žiūrėjome kaip į savo kūrybinio kelio pamokas. “Margą masę” sukūrėm didelio entuziazmo vedamos ir tas entuziazmas besitęsia iki šiol. Šauniausia tai, kad mes laisvos kurti tai, ką norim, nesuvaržytos jokiais apribojimais ir pančiais. O daugiausia džiaugsmo suteikia kiekvienos naujos kolekcijos startas. Tada labai laukiam ir nekantraujam, kaip sutiks ir įvertins ją mūsų klientės.

"Marga masė" rankinė

 • Papasakokite apie pačią verslo pradžią: ar reikalingos didelės investicijos, ar sunku būti jaunu verslininku?

Sunku ar ne, viskas priklauso nuo požiūrio. Be jokios abejonės, vienokių ar kitokių investicijų reikia. Tačiau vienam tai gali atrodyti daug, o kitam mažai. Investicijos reikalingos iki šiol, kad galėtume plėstis, tobulėti, kad “Marga masė” būtų idomi ir patraukli pirkejui. Tačiau mum tokio žodžio sunku nebuvo. Mums žodis sunku asocijuojasi su darbu, kuris neteikia džiaugsmo, kuriame tu neaugi ir netobulėji.

 • Kaip į idėją pradėti savo verslą reagavo aplinkiniai?

Vieni manė, kad tai bus tik žaidimas, kuris kada nors pasibaigs, kiti palaikė ir skatino judėti į priekį. Labiausiai palaikė šeimos nariai ir artimiausi draugai. Kai kuriems draugams mes iki šiol esam neprastas pavyzdys.

 • Ką pasakytumėte merginoms, kurios norėtų pradėti savo verslą, tačiau vis dar nedrįsta to padaryti?

Jeigu galėtume duoti patarimą, tai jis butų paprastas – žiūrėti į galimybes plačiau, atmerkti akis, klausytis ir ieškoti. Geriausios idėjos gimsta netikėtai. Ir niekada nebijoti, nes jeigu neišdrįsite jūs, kažkas tai padarys pirmiau.

Visoms linkime ryžto, optimizmo ir tikėjimo savo jėgom!

Ačiū už pokalbį.

Nuostabius “Marga Masė” gaminius galite apžiūrėti –  facebook.com/MargaMase

1 Comment

 1. Dovile

  kovo 30, 2015 at 4:21 pm

  Teko susirasineti su Marija. Paprastas, lengvas ir greitas uzsakymas bei bendravimas. Labai laukiu kada labiau atsils ir mano Kate keliaus i miesta ;)))

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.