Drabužiai

“Closte Clothes” boutique pristatyta nauja “Chic Illustrated” kolekcija

By  | 
Trečiadienį, gegužės 20d. Kaune “Closte Clothes” boutique įvyko naujos “Chic Illustrated” kolekcijos pristatymas.

Liniją sukurė Lietuvos dizainerių namų ikūrėja ir stilistė Ernesta Jorudė kartu su mados iliustratore Anya Dee. Kolekcijos pavadinimas “Chic illustrated” kalba pats už save (liet. “Iliustruota elegancija”). Drabužiai skirti patogiam laisvalaikio praleidimui su prabangos prieskoniu – juk laisvalaikiu irgi norisi jaustis prabangiai ir pabrėžti savo išskirtinį stilių.

Ant kolekcijoje pristatomų rūbų pavaizduotos skirtingos moterys. Moteris – iš prigimties elegancijos ir grakštumo kupinas asmuo. Ji bet kurį drabužį gali paversti meno kūriniu, įkvėpti magiškos energijos, kuri priverčia atsisukti ir nenuleisti nuo jos akių. Kolekcijoje vaizduojamos keturios skirtingos moterys.  Viena jų – dviveidė, kuri tarsi sako – “mes keičiamės kas sekundę, kartais taip greitai, kad to net neįmanoma užfiksuoti akimirkoje”.

Nuotraukos – Monika Dovidaitė

Visas keturias pavaizduotas moteris apjungia jausmingumas. Dar vienas jungiamasis kolekcijos elementas – lūpos. Lūpos – jausmingiausia ir jautriausia pojučiams moters veido dalis. Šioje kolekcijoje lūpos tampa atskiru savarankišku objektu. Jos yra vaizduojamos ant tamprių kelių. Netikėta vieta lūpų atvaizdui taipogi parinkta apgalvotai – šis kolekcijos elementas tai dar viena priežastis atkreipti dėmesį į pilną moters ivaizdį.

 

Ernesta Jorudė ir Anya Dee sujungė savo stipriausias puses, kuriant šią kolekciją. Linija sukurta specialiai “Closte Clothes” boutique (adresu:Jablonskio g.13 Kaunas). Iliustracijų pagalba kolekcija įgavo veidus ir padarė ją išskirtinę.

 

Keletas akimirkų iš “Closte Clothes” boutique vykusio pristatymo, kuriame gausu stilingų vakaro svečių.

Nuotraukos – Andrius Nareika

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.