Aksesuarai

Viskas, ko reikia vasarai pagal “Daili”

By  | 

Daili 2015-16 FW 'Aves' foto Ugne Henriko, makeup Ramun_ Kulbokaite, assist. R_ta Pauliukonyt_, models Nida ir Rugil_, avalyn_ ALDO (6) - Kopija

Dizainerės Lauros Dailidėnienės 2015 pavasario/vasaros drabužiu kolekcija “Cityscape”, skirtą šiuolaikiškai moteriai, kuri vertina kokybę ir išskirtinumą. Kolekcijoje daug juodos ir baltos spalvos derinių, grafinių piešinių, joje minimalizmas pasireiškia „švariomis“ kirpimo linijomis. Taip pat dizainerė kolekcijoje naudoja pastelinę rožinę spalvą, kuri puikiai tinka vasarai ir pagyvina juodos, pilkos bei baltos derinį. Drabužių siluetai nevaržo judesių, turi nemažai sportinio stiliaus detalių.

Asortimentą sudaro šilko palaidinės, viskozės ir šilko suknelės, tamprės su miesto silueto atvaizdais, striukės, lietpalčiai, aksominio audinio džemperiai su siuvinėtu pelėdos ženklu, marinistinės suknelės. Rankinės – su miesto silueto atvaizdais, delninės – su sidabruotais įspaudais, plonos medvilnės šalikėliai – su Vilniaus miesto silueto grafiniu šilkografijos piešiniu.Dizainerė su šia kolekcija neša žinutę apie Vilnių ir tuo pačiu kviečia jį aplankyti.

Prekės ženklas “Daili” buvo įkurtas 2003 metais ir tapo žinomu bei atpažįstamu dėl savo unikalaus braižo. Dizainerę įkvepia kasdienis aplinkos suvokimas, forma, grafika, gamta ir net tokie paprasti dalykai, kaip popieriaus lapas bei iš jo gimstantis origamis. Origamio lankstinys – pelėdžiukas jau tapo atpažįstamu „Daili“ prekės ženklo simboliu, o origamio formos atsikartoja drabužio kirpimuose jau daugelį metų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.