Drabužiai

LFF stadione iškilmingai pristatyta pirmoji S. Šernės ir I. Grybauskienės kolekcija „Glamour kill“

By  | 

S. Šernės ir I. Grybauskienės kolekcija „Glamour kill“11

Vakar Lietuvos futbolo federacijos stadione žiniasklaidai ir kviestiniams svečiams iškilmingai pristatyta Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės, pasivadinusių ‘FEMALE’, pirmoji kolekcija „Glamour kill“. Šventinį vakarą šio prekės ženklo kūrėjas sveikino jų vyrai futbolininkai Darvydas Šernas ir Paulius Grybauskas bei rudens gėlėmis nešini mados pasaulio atstovai: modeliai Gabija Varnaitė, Simona Burbaitė, Sezzy, atlikėjas Sezzy, fotografai Mindaugas ir Jurgita Nakučiai, Paulina ir Matas Jūrai ir kiti. Kolekcijos modeliais tapo Oksana Zlatkovaitė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir geros Sandros ir Ievos draugės Sandra Vičienė, Kristina Skrelienė ir Dovilė Kvedaravičiūtė.

„Female“ – tai naujas prekės ženklas mados pasaulyje. Šiuo slapyvardžiu pasivadinusios dar nuo 2015 m. pradžios dirba S. Šernė ir I. Grybauskienė, kurios kuria drabužius išskirtinėms, drąsioms ir ryškioms miesto moterims. Drabužiai ypatingi ne tik savo konstrukcija, bet ir detalėmis, kurios tą patį modelį iš biuro suknelės gali paversti puošnia vakarėlio suknele. Žaidimas lengvai dėliojamomis ir nuimamomis detalėmis kiekvieną moterį pavers tarsi dizainere, kuri sau gali modeliuoti suknelę ar kostiumą.

Pagyros pirmai suknelei paskatino imtis darbo

Kūrėjos džiaugiasi šventiniu vakaru ir pasakoja, kad viskas prasidėjo nuo vienos vienintelės suknelės, kurią iš neopreno S. Šernė susikūrė ir pasisiuvo renginiui. „Tąkart išgirdau tiek komplimentų ir klausimų, iš kur ta stebuklinga suknelė, kad nusprendžiau, tai pagaliau ženklas, kurio ilgai laukiau, ir jau dabar pats metas veikti – kurti kolekciją kartu su bendraminte Ieva Grybauskiene,“ – pasakojo S. Šernė.

Šernė ir I. Grybauskienė kartu sukurti kolekciją nusprendė dar 2015 m. pradžioje. Moterys pritaria viena kitai, kad drabužiai yra būdas išreikšti save, sukurti savo stilių ir juo reprezentuoti save aplinkai, kurioje esi. Moterį gražia daro tai, kas priverčia ją spinduliuoti moteriškumu, elegancija.

Kolekcijos modelius jau greitai bus galima įsigyti Lietuvos butikuose, o jos papildymo paltukais ir kitais šiltais drabužiais ilgai laukti nereikės. Kūrėjos planuoja, kad nesulaukus darganos jau bus galima puoštis naujais kūriniais. Visas naujienas merginos anonsuoja FEMALE Facebook paskyroje.

Sukurti drabužiai ir jų aksesuarai

Pirmieji FEMALE „Glamour kill“ kolekcijos modeliai skirti stilingai miesto moteriai, kuri nori puoštis ir žavėti aplinkinius. „Mūsų suknelės papuoštos lengvai nuimamomis detalėmis, kurios paprastą biuro suknelę pavers įspūdinga vakarėlio suknele. Sukūrėme ne tik sukneles, bet ir aksesuarus joms, kurie lengvai prisisega ir nusisega,“ – pasakojo I. Grybauskienė. Kolekcijos pradžią sudaro keturios skirtingos suknelės: pirmos dvi – tai kolekcijos pagrindinės šventinės pūstos suknelės, kita – paprastesnė, lygaus silueto, tačiau nestandartinio kirpimo suknelė, susiūta iš daug detalių, ir varpelio formos suknelė. Bus pristatytas sijono ir palaidinės kostiumėlis bei labai elegantiškas šilko ir medvilnės sportinis kostiumas, siūtas iš audinio, atvežto iš Italijos.

Nuotraukos – Vincas Alesius

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.