Grožis

Viskas, ką turite žinoti apie epiliaciją lazeriu

By  | 

Lazerinės estetikos studija Adomas ir Ieva

Nepageidaujami plaukeliai – viena didžiausių kiekvienos merginos kosmetinių problemų. Mes griebiamės įvairiausių būdų, kad tik galėtume jų atsikratyti , tačiau dažnai tai baigias dar didesniais nemalonumais: įaugę plaukeliai, paraudusi bei niežtinti oda, bėrimai.

Paskutiniu metu tenka vis dažniau išgirsti apie lazerinę epiliaciją, kuri esą ne tik efektingai pašalins nepageidaujamus plaukelius, tačiau ir pasirūpins tuo, kad apie juos galėtumėte pamiršti labai ilgam laikui. Šiandien kalbiname Justę iš “Adomas ir Ieva” lazerinės estetikos studijos, kuri mums papasakos apie lazerinės epiliacijos pliusus bei minusus bei supažindims su šios procedūros eiga.

“Kūno be plaukelių kultas yra labai stipriai įleidęs šaknis mūsų gyvenimuose. Net laisvalaikį pradedi nejučia derinti priklausomai nuo to, ar tavo kojos depiliuotos, ar ne. Neduok dieve, dar visos kirkšnys išmargintos visokiais randeliais, dėmelėm ar spuogeliais nuo pastoviai įauginėančių plaukelių. Tada net ir namuose darosi nepatogu vaikščioti taip, kaip norėtųsi. Jau net nekalbu apie saulės vonias prie jūros. Patenki į užburtą ratą. Pašalini plaukelius, sudirgini odą, ji nespėja sugyti ir žiūrėk jau vėl tenka iš naujo viską kartoti, nes plaukeliai ataugo. Ir taip tarnauji. Tarnauji tiems nepageidaujamiems kūno plaukeliams. Bet man pavyko išsivaduoti. Paradoksalu, bet galbūt laikas, kurį sutaupiau pradėjus kitaip gyventi po šių procedurų, buvo skirtas žingsnis po žingsnis kuriant lazerinės estetikos studiją “Adomas ir Ieva”. Tik susidūrus su labai rimta problema, kuri, rodos, bet kuriame gyvenimo žingsnyje buvo “drauge” ir pagaliau radus sprendimą beliko juo tik pasidalinti su tokių pat problemų turinčiais žmonėmis. Džiaugiuosi, kad mumis pasitiki, mus rekomenduoja ir mūsų ratas kasdien vis plečiasi. Smagu, kai patenkinti procedūromis klientai, mus įvertina (www.adomasieva.lt/atsiliepimai).”

 • Papasakokite kas tai yra lazerinė epiliacija, kada ji atsirado ir kuo ji yra ypatinga?

Plaukelių šalinimas lazeriu – viena populiariausių procedūrų estetinėje dermatologijoje. Jau beveik dvidešimt metų visame pasaulyje plaukelių šalinimui yra naudojami įvairūs lazeriai. Pačios naujausios kartos lazeriai užtikrina aukščiausią procedūrų efektyvumą: nepageidaujami plaukeliai be jokio vargo pašalinami nuo bet kurios kūno vietos.

 • Kuo lazerinė epiliacija skiriasi nuo kitų, mums įprastų, depiliacijos/epiliacijos būdų?

Lazerinė epiliacija – saugumas, greitumas ir ilgalaikis veiksmingumas. Jokia kita procedūra niekada neduos tokių rezultatų. Skirtumas, tiesiog, slypi lazeryje. Lazeris, išskirdamas vienos bangos ilgio šviesą, tiksliai veikia savo taikinį ir sunaikina ne tik plauko folikulą, bet ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga. Tokiu būdu yra pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Lazeriai yra žymiai galingesni, lyginant su bet kokiais kitais plaukelių šalinimui naudojamais aparatais. Su kitomis depiliacijos procedūromis net neverta lyginti. Tie, kas išbando plaukelių šalinimą lazeriu, nebenori terliotis su vašku ar cukrumi. Ar kada pagalvojote, kiek laiko po tokios procedūros džiaugiatės švelnia oda? Juk didžiąją laiko dalį “auginate” plaukelius tam, kad jie būtų tinkamo ilgio vėl kartojant procedūrą. Ir vėl grįžtate procedūroms, mokate pinigus ir gaištate laiką. Galų gale, susumavus visas išlaidas ir tuščiai išeikvotą laiką, lazerinė epiliacija tampa netgi ekonomiška procedūra! Pagrindinė investicija yra tik pradžioje, kitaip sakant, pirmais metais.

 • Kokie yra lazerinės epiciacijos pliusai ir minusai?

Pagrindinis pliusas – patogumas. Po šių procedūrų, tiesiog, niekda nebūna netinkamo laiko dėvėti bikini. Sudėtingiau išskirti minusus. Galbūt reikėtų pažymėti, kad rezultato link judama sąlyginai iš lėto ir nuosekliai. Reikia nusiteikti, kad atsisveikinti su plaukeliais po vienos procedūros, deja, bet nepavyks. Bet iš kitos pusės žiūrint, net ir visu tuo laikotarpiu, kol tęsiamas procedūrų kursas, nepageidaujami plaukeliai nesukelia jokio vargo. Juk tarpuose tarp procedūrų jų dažniausiai net nebūna. Jie pasimato tik tuomet, kai artėjama prie laiko, kai reikia procedūrą ir vėl kartoti.

 • Po kelių procedūrų pasimato pirmieji rezultatai? Kaip dažnai šias procedūras reikia kartoti?

Procedūros rezultatą galima vertinti jau po pirmos procedūros! Ypatingai, jeigu oda yra linkusi į bėrimą, jeigu kankina plaukelių įauginėjimo problema. Šios procedūros dėka, šitos problemos sprendžiasi akivaizdžiai. Deja, bet plaukeliai auga tam tikromis fazėmis, todėl vienos procedūros, kad juos pašalinti, nepakanka. Lazeris geba paveikti ir sunaikinti tik augimo fazėje esančius plaukelius. Tokiu paprastai vienos procedūros metu būna iki 30 %. Dėl to, po 4-6 sav. procedūrą reikia kartoti.

Lazerinės estetikos studija Adomas ir Ieva

 • Papasakokite kaip vyksta pati procedūra?

Kartais prisiklausome įvairių istorijų, kaip žmonės įsivaizduoja šia procedūras. Bet nuraminu, jokios fantastikos čia nėra! Atvykus gydytoja paaiškina apie pačią procedūrą, atsako į visus rūpimus klausimus ir galiausiai patogiai įsitaisius ant kušetės yra atliekama pati procedūra. Lazeris generuoja vieno ilgio šviesos bangų spindulį, kurį gydytoja rankiniu davikliu nukreipia į reikiamą vietą. Išsiskiria labai didelė šiluminė energija, kuri ir sunaikina plauko svogūnėlį. Oda to karščio nejaučia, nes odos paviršius yra nuolatos vėsinamas. Paprastai jokio didelio diskomforto šios procedūros nesukelia. Daugelis sako, kad procedūros vašku arba cukrumi yra nemalonesnės.

 • Ar tiesa, kad lazeris negali panaikinti šviesių plaukų?

Galbūt teisingiau būtų sakyti, kad šviesiems plaukams reikės didesnio procedūrų skaičiaus. Gydytoja visuomet įvertina situaciją ir jeigu mato, kad plaukai tikrai yra per šviesūs, tuomet tos srities procedūros daryti nerekomenduojame. Trumpai tariant, veiksmingumas labiausiai priklauso nuo plauko splavos, storio ir stiprumo. Neabejotinai, geriausių rezultatų galima pasiekti, jei oda nėra stipriai įdegusi, o plaukai yra tamsūs.

 • Ar tiesa, kad įdegus negalima atlikti lazerio procedūrų?

Ne visai teisingas teiginys, kadangi lazerinės estetikos studijoje “Adomas ir Ieva” naudojamas LightSheer Duet lazeris yra tinkamas visiems odos tipams, net ir įdegusiai odai. Tačiau, kaip ir buvo minėta, geriausi ir greičiausi rezultatai būna tuomet, kai oda yra šviesi, o pats plaukas – juodas arba labai tamsus.

 • Ar epiliacija lazeriu gali sukelti kokiu nors pašalinių poveikių?

Po procedūros gali jaustis nežymus odos sudirgimas, tačiau kelių valandų bėgyje šis jausmas paprastai praeina. Jeigu esate išbandę vaško arba cukraus depiliaciją, tai pojūčiai po procedūros yra labai panašūs.

 • Kam negalima atlikti epiliacijos lazeriu?

Kaip ir visos procedūros, lazerinė epiliacija taip pat turi kontraindikacijų. Paprasčiausiai tariant, šių procedūrų nerekomenduojama atlikti turint kažkokių odos problemų. Ir, ko gero, pati populiariausia priežastis – nėštumas. Bet nereikia nerimauti ir apsunkinti save galvojimais – ar galima, ar negalima atlikti šias procedūras. “Adomas ir Ieva” kvalifikuotas personalas kiekvienu atveju viską tiksliai įvertina ir neesant jokių kliučių, parenka tinkamą gydymą.

Lazerinės estetikos studija Adomas ir Ieva2

 • Kada yra geriausias metų laikas pradėti epiliacijos lazeriu kursą?

Be abejo, geriausias metas pradėti procedūras – ruduo. Tuomet būsite pilnai pasiruošę ateinančios vasaros sezonui!

 • Papasakokite apie “Adomas ir Ieva” lazerinės estetikos studiją – kokias paslaugas siūlote?

Specializuodamiesi tik plaukų šalinimo srityje pasirinkome patikimą ir savo vardą rinkoje turinčią įrangą. Šis lazeris yra pripažintas “auksiniu standartu” lazerinėje epiliacijoje. LightSheer Duet lazeris yra geriausiai parduodamas lazeris pasaulyje, mėgstamas ne tik gydytojų, bet ir pacientų, todėl mes džiaugiamės galėdami jį pristatyti ir mūsų klientams. Dirbant su šiuo lazeriu galima saugiai, greitai ir ilgam laikui pakeisti visus nemalonius plaukelių šalinimo ritualus, kuriuos kartojate nuolatos. Tai tobulas aparatas su kuriuo galima efektyviai pašalinti plaukelius nuo bet kurios kūno vietos.

 • Kuo “Adomas ir Ieva” išsiskiria iš kitų panašių estetikos studijų?

“Adomas ir Ieva” tai ne kosmetologinis kabinetas, teikiantis begalę įvairių grožio paslaugų. Lietuvoje tokių studijų (bent jau iki šiol) neteko sutikti, esame tikslingiai susikoncentravę ties vienu tašku – į kairę ir į dešinę nesidairome. Stengiamės išlaikyti profesionalumą kvalifikuoto gydytojo (dermatologo) ir galingo aparato dėka. Čia ir slypi jėga bei studijos pranašumas.

Kontaktinė informacija:

Išankstinė registracija ir informacija telefonu: +370 654 00011
Išankstinė registracija ir informacija internetu: info@adomasieva.lt

Adresas: Treniotos g. 7, LT-08121 Vilnius
Esame įsikūrę Žvėryno natūralios medicinos centro patalpose, 2-ąjame aukšte.

facebook.com/LazerinesEstetikosStudija

2 Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.