Grožis

Tyrimas: vasarą lietuvės kojas depiliuoja dažniau nei žiemą

By  | 

plaukeliu depiliacija4

Artėjanti vasara skatina lietuves labiau susirūpinti savo išvaizda – nepageidaujamų kojų, bikinio zonos, rankų ir veido plaukelių šalinimu. Daugiau nei pusė apklaustų lietuvių pavasarį ir vasarą kojas depiliuojasi kelis kartus per savaitę, kai šaltuoju metų laiku tai labiau linkusios daryti tik kartą per savaitę ar dar rečiau.

Tokia tendencija atsiskleidė „Braun“ inicijuotos apklausos metu. Paaiškėjo, kad lietuvės šiltuoju metų laiku labiau rūpinasi kūno depiliacija. Tuo tarpu į kūno plaukelius dėmesio nekreipia ir jiems natūraliai augti leidžia tik 3 proc. apklaustųjų.

„Šiuolaikinės moters grožio etalonas neatsiejamas nuo prižiūrėtos kūno odos. Dabar nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra kasdienės estetikos ir higienos reikalas, ypač vasarą, kai renkamės lengvus, šviesesnių spalvų ir trumpesnius drabužius“, – teigia „Braun“ produkcijos platintojas Baltijos šalyse Dmitry Žmuds.

plaukeliu depiliacija3

Šių dienų grožio industrija siūlo ne vieną plaukelių šalinimo būdą, tačiau 65 proc. apklaustų lietuvių labiau linkusios rinktis paprasčiausią kojų depiliavimo metodą – vienkartinius skustukus. Patraukliausia alternatyva – įvairūs epiliatoriai, kuriais namuose naudojasi kiek daugiau nei ketvirtadalis apklaustų moterų. Ne tokios populiarios yra depiliacinės vaško juostelės, o fotoepiliacija ir plaukų šalinimas lazeriu grožio salonuose suvilioja dar mažiau moterų (2,4 proc. apklaustųjų).

„Lietuvių pamilti skustuvai padeda tik siekiant greito rezultato, bet taip pat akimirksniu procedūrą tenka kartoti vėl ir vėl. Jie nepašalina plaukų svogūnėlių, todėl ties odos paviršiumi nudepiliuotas plaukas atauga labai greitai. Plaukelius su šaknimis pašalinti namų sąlygomis nesudėtinga naudojantis epiliatoriumi – taip oda glotni išlieka ilgiau, o plaukeliai atauga plonesni ir šviesesni“, – teigia „Braun“ produkcijos platintojas Baltijos šalyse Dmitry Žmuds.

plaukeliu depiliacija2

Jei kojų epiliacija jau seniai tapo neatsiejama grožio ir estetikos rutina, tai rankų plaukelių šalinimas nėra taip plačiai paplitęs. Rankų nedepiliuoja ir to neketina daryti beveik 70 proc. apklaustų lietuvių.

Anot D. Žmuds, tokia reakcija natūrali – lietuvės yra šviesaus gymio, todėl jų neerzina nepatraukliai atrodantys stori ir tamsūs rankų plaukeliai. Be to, jie yra plonesni nei kojų plaukeliai, todėl mažiau krenta į akis.

Apklausą atliko tyrimų bendrovė „Synopticom“ gegužės 6-12 d. Jos metu apklaustos 338 respondentės iš visos Lietuvos.

Apie „Braun“ produktus kūno priežiūrai

„Braun“ produktai kūno priežiūrai padeda puoselėti odą visapusiškai. Naujasis „Silk Epil 9“ epiliatorius su nauja „MicroGrip“ pincetų technologija vienu brūkštelėjimu pašalina net pačius trumpiausius plaukelius (iki 0,5 mm), kurių neįveikia net vaškas. Veidui skirta pirmoji pasaulyje veido epiliacijos ir valymo sistema „Face Spa“, leidžia 2 procedūromis naudotis viename prietaise. Ilgalaikiam kūno plaukelių šalinimui namuose skirta pulsinės šviesos technologija veikiantis prietaisas „Braun Silk-expert IPL“.

plaukeliu depiliacija1

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.