Aksesuarai

Formų ir spalvų žaismė su KIS KIS

By  | 

Dizainerė Eglė Žalionytė kis kis rankines OF5B9065

Šį sezoną pagrindinis akordas – spalvų įvairovė, įrėminta gan griežtų formų kuprinėse, rankinėse ir delninėse. Šiuose rankų darbo gaminiuose atrasite tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus elementų, kurie leis kiekvienai pasijausti išskirtine, pabrėžti savo originalumą ir draugiškumą gamtai. Ši ypatybė viena pagrindinių KIS KIS, nes rankinės gaminamos iš aukščiausios kokybės dirbtinės odos, kuri yra labai patvari ir lengvai prižiūrima.

Kaip lietuviška vasara pradžiugina žaluma ir žiedais, taip ir KIS KIS žaidžia netikėtais spalviniais deriniais, įkvėptais gamtos. Čia rasite klasikinių formų derinius su originaliomis detalėmis ir visą spalvų paletę, kuri patenkins netgi pačią išrankiausiąją. Dari svarbu paminėti, kad KIS KIS gaminiai ne tik patraukia akį savo išvaizda, bet ir yra labai patogūs.

Vasariškoje fotosesijoje žaismingai sujungti KIS KIS gaminiai su gėlėmis ir vaisiais, tai pakelia nuotaiką, atgaivina akis ir įkvepia veikti – juk runų simboliai, kurie puošia KIS KIS kuprines, kuria ypatingą lauką.

Dizainerė Eglė Žalionytė
Fotografė Rūta Kenstavičiūtė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.