Renginiai

Nuo interjero iki maisto: “Kalėdų Pop Up” idėjos šventėms

By  | 

Kalėdos namuose – tai ne tik papuošta eglutė ir dovanos. Šventinį namų interjerą kuria visa gausybė smulkių akcentų, jauki šviesa ir maisto kvapas. Todėl visiems, ieškantiems išskirtinių interjero dekoro sprendimų ar kulinarinio įkvėpimo, “Kalėdų Pop Up” siūlo geriausias lietuviško dizaino idėjas.

Nors šventinio “Kalėdų Pop Up” misija yra suburti įdomiausius lietuvių kūrėjus ir jų darbus pristatyti kaip modernią dovanos idėją, šiemet ypatingas dėmesys skiriamas ir namų erdvės puošybai. Renginio metu galėsite pasirūpinti ne tik kalėdinių dovanų sąrašu, bet ir po kuo jas padėti – bus galima išsirinkti gyvą šventinę eglutę ar kėnį, puošnų vainiką, kitas dekoratyvias detales. Jomis rūpinsis tokie lietuviški vardai kaip „Eglutės.lt“, „Šakelė“, „nOEMA PAPER HOUSE“, „Linen Tales“, „Soiree“, „IDDO“, „Spindle Side“.

Pasisemti minčių Kalėdų stalui ar tiesiog prisėsti aptarti dovanų bus galima specialiose Pop-Up kavinių zonose. Vilniuje su šviežiais desertais lankytojų lauks „Tie kepėjai“, kavos paragauti siūlys „Crooked Nose“, o norintiems šio to stipresnio – viskio ekspertai „King and Mouse“. Taip pat Vilniaus “Kalėdų Pop Up” metu veiks ir „Kablyje“ įsikūręs restobaras.

“Kalėdų Pop Up” persikėlus į Kauną maisto ir interjero erdvė taip pat bus išlaikyta, tad joje bus galima tiek susipažinti su lietuvišku dizainu, tiek paragauti „Coffee Inn Roasters“ kavos baro gėrimų, „Tų kepėjų“ desertų, o rimtesniais gastronominiais pageidavimais rūpinsis restoranas „Aula“.

Tiek Vilniaus, tiek “Kalėdų Pop Up” erdvėse rasite ir literatūros – ją pristatys Modernaus meno centras, „AROK“, bus galima susipažinti su spaudos susidomėjimą sukėlusiu žurnalu „Passport Journal“.

“Kalėdų Pop Up” svečių lauks Vilniuje, kultūros bare „Kablys“ (gruodžio 10-11 dienomis, 11-19 val.), ir Kaune, kultūros centre „Tautos namai“ (gruodžio 17-18 dienomis, 12-18 val.).

Daugiau informacijos www.popup.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.