Renginiai

Momentinių mados renginių tradicija „Pop Up“ nuo šiol – ir Palangoje

By  | 

Liepos 7-8 dienomis Palangoje poilsiautojų pamėgtame bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ vyks pirmasis „Vasaros Pop Up“ renginys. Stilingiausia mados, interjero ir gyvenimo būdo prekės ženklus subursianti iniciatyva šurmuliuos ilgojo savaitgalio metu, po Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

Kasmet lankytojus stebinantis naujovėmis, šį pavasarį „Pop Up” Vilniaus „Kablyje” buvo itin dinamiškas ir inovatyvus. Renginio metu buvo pristatytą aktualiausia renginio naujiena – „sample sale“ erdvė, kurioje lankytojai galėjo įsigyti garsių Lietuvos dizainerių darbų, pavyzdinių modelių ar net niekada prekybos neišvydusių testinių kūrinių už gerą kainą. Šį kartą „Pop Up” organizatorės Erika Paulauskė ir Ieva Marija Andrulytė pristato dar vieną, šį kartą, vasarišką renginio koncepciją – „Vasaros Pop Up“.

Naujausi mados vėjai – pajūryje

popup.lt iniciatyvos bendraautorės tikina, kad šiemet nemažas skaičius mados kūrėjų darbų – orientuotas į nesenstančią madą bei universalumą. Taip kilo mintis mados gurmanus sukviesti į dar vieną puotą – momentinį mados reginį gamtos apsuptame Palangos Kablyje. Šį kartą kūrėjai ketina pristatyti atsotogoms skirtus drabužius ir aksesuarus.

Kaip ir pavasarį Vilniuje vykusiame Pop Up renginyje, taip ir Palangoje renginio lankytojų lauks „sample sale“ erdvė su išskirtinai šiam momentiniam renginiui atrinktomis ankstesnėmis dizainerių kolekcijomis ir patraukliomis jų kainomis.

Apsipirkti atostogoms – į lankomiausią Lietuvos kurortą

Daugeliui mūsų vasara – tai lengvumo pliūpsnis. Šiuo metų laiku, tarsi, pražystame, o mūsų garderobe pagausėja spalvų ir laisvės. Ne mažiau šių elementų norisi ir tuomet, kai ruošiamės atostogauti. Nuo šiol iniciatyvos Pop Up organizatorės atveria dar daugiau galimybių mados mylėtojams. Stilingo gyvenimo būdo aksesuarų renginys gamtos apsuptyje? Taip, būtent toks ketina būti „Vasaros Pop Up“ šiemet. Ilgąjį savaitgalį, kuomet Palangoje laukiamas didžiulis poilsiautojų srautas, buvusiame „Kupetos“ pastate šurmuliuos įspūdingiausias mados, interjero ir gyvenimo būdo renginys Lietuvoje. Šį kartą dalyvių gretose – daugiau nei 50 skirtingų mados, interjero, kosmetikos ir maisto prekės ženklų, tad sau mielus ir atostogoms reikalingus daiktus čia ras net išraunkiausieji.

Naujos galimybės komfortiškų atostogų šalininkams

Palangos kultūrinio gyvenimo epicentru virtęs „Kablys. Jūra. Kultūra“ kasmet poilsiautojus kviečia į muzikos ir meno renginius. Šiemet tokių renginių ir vėl nestinga, o jų gretas pildo ir inovatyvūs apsipirkimo kultūros sprendimai. Poilsiautojų, kurie ilgojo savaitgalio metu lankysis buvusioje Palangos „Kupetoje“, lauks gausa prekių ir paslaugų iš mados pasaulio. Veiklos „Vasaros Pop Up“ renginio metu ras ir maži, ir dideli, o norintiems tiesiog pasimėgauti geru oru ir maistu čia įprastu ritmu veiks „Kablys. Jūra. Kultūra“ restoranas.

Naują pirkinių atostogoms kultūrą su „ Vasaros Pop Up Palangoje bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ formuosime liepos 7-9 dienomis, 12-21 val!

Daugiau informacijos apie renginį: www.popup.lt

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.