Renginiai

„Vasaros Pop Up“ organizatorės dalijasi savo vasaros pirkinių TOP 5

By  | 

Jau visai netrukus, liepos 7-8 dienomis Palangoje bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ įvyks pirmasis „Vasaros Pop up“ renginys. Daugiau nei 50 stilingiaus mados, interjero ir gyvenimo būdo prekės ženklų ilgojo savaitgalio metu susiburs po vienu stogu.

Inovatyviausias mados ir gyvenimo būdo tendencijų renginys „Vasaros Pop Up” jau visai netrukus poilsiautojus pasitiks ir Palangos kurorte. Neatsitiktinai pasirinkta vasaros tema šį kartą – nukreipta į atostogas, lengvus ir nevaržančius daiktus bei visus, atostogoms reikalingus aksesuarus ar priemones. Apsilankiusieji Palangos „Kablyje” turės išskirtinę galimybę įsigyti garsių lietuviškos mados kūrinių „sample sale“ erdvėje bei turiningai praleisti laiką atnaujintoje vasaros terasoje. Netrukus prasidėsiančio renginio organizatorės Erika Paulauskė ir Ieva Marija Andrulytė su skaitytojais dalijasi savo pirkinių rekomendacijomis.

Erika Paulauskė: „ Laisva ir nevaržoma mada tiek paplūdimyje, tiek mieste”

popup.lt iniciatyvos bendraautorė Erika Paulauskė tikina, kad „Vasaros Pop Up renginio metu lankytojų lauks itin platus vasarai būtinų daiktų pasirinkimas. Pašnekovė savo vasarai renkasi:

  • Kvapų namai“ hidrolatai. „Padės atsigaivinti bei nuostabiai kvepėti bet kur ir bet kada, “ – sako Erika.
  • bobriq“ auskarai „Trio“. „Visuomet turiu daug skirtingų auskarų, kuriuos mėgstu keisti pagal nuotaiką ar progą. Pastaruoju metu džiaugiuosi galėdama taip žaisti su bobriq Juos galima įsigyti kaip rinkinius arba atskirai po vieną, “ – sako E. Paulauskė.
  • Skin on Skin“ maudymosi kostiumėlis. „ Nėra nieko svarbiau už dailų maudymosi kostiumėlį vasarą, “ – šypsosi Erika.
  • Renata Mikailionytė“ kelnės. „Renkuosi kiek patrumpintas, laisvas ir unisex tipo kelnes. Pastarosios tiek mieste, tiek paplūdimyje atrodys stulbinamai. “ – pataria E. Paulauskė.
  • Kristina Kruopenytė“ marškiniai/suknelė surištomis rankovėmis. „Mada neturi varžyti, priešingai – ji pabrėžia asmenybę. Šie marškiniai – geras sprendimas tiek paplūdimio dienai, tiek verslo pietums vasaros terasoje, “ – tikina E. Paulauskė.

Ieva Marija Andrulytė: „ Svarbiausia mados detalė vasarą – jūsų žavesys!”

Netrukus prasidėsiančiame aktualiausios vasaros mados renginyje Palangoje mintimis apie pirkinius dalijasi ir „Vasaros Pop Up“ bendraautorė Ieva Marija Andrulytė. Modelis, įvairių mados ir grožio iniciatyvų organizatorė šiai vasarai renkasi:

  • The Place“ kaklo papuošalas. „Minimalistinis, jaukus ir vasariškas aksesuaras, “ – sako I. M. Andrulytė.
  • erikahoc“ rankinė. „Rankinė man – vienas aktualiausių aksesuarų, todėl man rūpi tiek jos dizainas, tiek funkcija. „erikahoc“ rankinė talpina visus mano dienai būtinus daiktus ir atrodo ypač stilingai prie bet kokios aprangos. “
  • Lecler“ veido kaukės. „Skaisti ir sveika veido oda vasarą – svarbiausias moters papuošalas. Renkuosi tik patikrintus produktus. Šiemet atradau Lecler“ prekės ženklo produkciją, kuri puikiai drėkina ir atstato aplinkos paveiktą veido odą,“ – akcentuoja Ieva Marija.
  • Tadam!“ apyrankė iš „Tiny treat“ kolekcijos. „Labai subtilus ir mielas vasaros aksesuaras. Pirmenybę teikiu smulkiems juvelyrikos dirbiniams, o būtent šis man asocijuojasi su smėliu, jūra ir bangomis. Ar gali būti kasnors vasariškenio? “ – šypsosi Ieva Marija.
  • Marškinėliai iš „Egyboy“. „Visada žavėjausi drąsios mados kūrėjais. Jų darbų – gausu ir mano drabužių spintoje. Šį kartą renkuosi lietuvišką kūrėją ir jo marškinėlius, dekoruotus mados pareiškimais.

Daugau istorijų – jau šią savatę, liepos 7-8 dienomis 12-21 val. vyksiančiame „Vasaros Pop Up“ renginyje Palangoje, Kablys.Jūra.Kultūra, Dariaus ir Girėno g. 13

Naujienas sekite: www.popup.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.