Mada

„Chic“ butike garderobą atsinaujinusi O. Pikul-Jasaitienė: „Gatvėje manęs nepamatysime apsirengusios kaip scenoje“

By  | 

Sakoma, kad moterims drabužių niekada nebūna per daug. Tą gali paliudyti ir grupės „Naujos pupytės“ lyderė, vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė. Pasidavusi didžiajam nuolaidų maratonui, žinoma moteris atnaujino savo garderobą itališkų prekės ženklų butike „Chic“.

Keletą mėnesių Italijos saloje Silicijoje gyvenusi žinoma moteris pamilo ne tik šios šalies kultūrą, bet ir madą. O. Pikul-Jasaitienė įsitikinusi – ne be reikalo Italija vadinama mados sostine. „Gyvendama Sicilijoje labai mėgdavau apsipirkinėti. Nudžiugau sužinojusi, kad savo mylimų prekės ženklų drabužių ir aksesuarų galėsiu įsigyti Vilniuje“, – džiaugiasi O. Pikul-Jasaitienė, „Chic“ parduotuvėje nusipirkusi suknelę, odinę striukę, palaidinę.

PLC „Panorama“ esančiame butike galima įsigyti „Imperial“ „Toy G“, „Vanessa Scott“ prekės ženklų drabužių. Visi jie yra puikiai vertinami mados mylėtojų, išsiskiria savo kokybe, akį traukiančiu dizainu. Prasidėjus vasaros išpardavimams, daugeliui prekės ženklų galioja didžiulės nuolaidas. „Manau, kad nuolaidos patinka visoms moterims. Išpardavimų metu gali įsigyti patikusį drabužį su išties didele nuolaida. Tiesa, dažnai tenka nusivilti, nes paprasčiausiai nebūna mano dydžių drabužių“, – šypsosi dainininkė.

Pirkdama drabužius O. Pikul-Jasaitienė atsižvelgia į pasaulines mados tendencijas. Moteriai rūpi ne tik tai, kas šiuo metu yra madinga. Svarbiausia O. Pikul-Jasaitienei – moteriški, elegantiški, tačiau patogūs drabužiai. Garsenybė tikina, kad visada liks ištikima klasikai, tačiau mėgsta ir paeksperimentuoti. Dažnai užsienyje su grupe viešinti dainininkė nevengia apsipirkti ir svetur, kartais drabužius perka ir internetu.

„Naujos pupytės“ narė savo spintoje turi brangių vardinių, pasaulyje pripažintų mados namų drabužių, lietuvių dizainerių kūrinių. Nenumoja ranka ji ir į greitosios mados prekės ženklų drabužius. „Nemanau, kad tik vardiniai, didžiulius pinigus kainuojantys daiktai yra jėga. Stilingas įvaizdis ir pinigai neturi nieko bendra. Ir paprastesnėse parduotuvėse galima rasti neprastų drabužių. Aš pati labai mėgstu pamiksuoti – prie paprastos, trikotažinės suknelės priderinu kokybišką, vardinę rankinę ar brangesnes basutes“, – pasakoja O. Pikul-Jasaitienė.

Nors atlikėja scenoje virsta seksualia muzikos dievaite, gyvenime jos su tokia apranga nepamatysi. Plataus silueto, žemę siekiančios suknelės, džinsai, odiniai švarkeliai, patogi avalynė – be šios aprangos O. Pikul-Jasaitienė neįsivaizduoja savo dienos.

„Auginu mažą vaiką, tad drabužių patogumas man yra labai svarbu. Mano darbas nėra tik dainavimas. Grožio salone gražinu kitas moteris, tad šioje veikloje man taip pat svarbus patogūs rūbai. Grįžusi namo virstu namų šeimininke. Gyvenimas ir scena labai skiriasi. Gatvėje manęs tikrai nepamatysime apsirengusios taip, kaip aš atrodau scenoje. Scenoje nėra taisyklių, čia gali vilkėti ką tik nori“, – šypsosi O. Pikul-Jasaitienė.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.