Mada

Burberry mados namai naujosiose savo renginių erdvėse pristato įspūdingą fotografijos parodą

By  | 

Burberry mados namai naujosiose savo renginių erdvėse pristato įspūdingą fotografijos parodą, jos centre – britiškas gyvenimo būdas ir charakteris.

 • ,,Štai ir mes” (‘Here We Are’) paroda, vyksianti nuo 2017 m. rugsėjo 18 d. iki spalio 1 d.,  kartu sutelks daugiau nei trisdešimties labiausiai gerbiamų ir vertinamų XX amžiaus socialinio žanro ir dokumentikos fotografų darbų
 • Tarp išskirtinių eksponatų:
  • Niekada anksčiau nepublikuotos Shirley Baker ir Ken Russel nuotraukos
  • Karen Knorr 1979-aisiais kurtas Belgravijos rajono portretas
  • Charlie Phillips fotografijos, vaizduojančios vietinę Noting Hilo bendruomenę
  • Netradiciniai Brian Griffin užfiksuoti britų verslininkų portretai
 • Fotografo Alasdair McLellan, kurį šiandien Burberry paskelbia naujausiu jų kūrybiniu partneriu, darbai taip pat įtraukti į parodą
 • Parodai bus skirti trys naujosios Burberry renginių erdvės Old Sessions House Klerkenvelyje aukštai. Pastatas pirmą kartą po restauracijos atvers duris lankytojams

,,Štai ir mes” (‘Here we are’) paroda kuruojama Christopher Bailey, Burberry kompanijos prezidento ir kūrybos direktoriaus bei Lucy Kumara Moore, rašytojos, Claire de Rouen knygyno kuratorės ir direktorės; su jais bendradarbiauja ir Alasdair McLellan. Parodoje bus eksponuojama daugiau negu 200 darbų, priklausiančių tokiems fotografams kaip Dafydd Jones, Bill Brandt, Brian Griffin, Shirley Baker, Jane Brown, Martin Parr, Jo Spence, Ken Russell, Charlie Phillips, Karen Knorr, Janette Beckman ir Andy Sewell.

Paroda įsikurs trijuose Old Sessions House, naujos Burberry renginių erdvės Londono rajone, Klerkenvelyje, aukštuose. ,,Štai ir mes” suskirstyta į temas, iš kurių kiekviena atspindi skirtingus britiško gyvenimo būdo aspektus. Paroda atskleis svarbius individualių fotografų darbus, monografines prezentacijas papildys tematinės ekspozicijos.

Taip pat Burberry praneša apie naują kūrybinį bendradarbiavimą su fotografu Alasdair McLellan, kuris užfiksuos specialius mados namų kadrus. Nuotraukos nuo šiandien pasirodys socialinėse Burberry platformose, o nauji portretai bus atskleisti per artimiausius keletą mėnesių.

Siekiant paminėti ir pagerbtį šį bendradarbiavimą, ,,Here We Are” parodoje taip pat bus galima rasti specialią daugiau negu 70-ies McLellan darbų prezentaciją – kol kas tai didžiausias jo eksponuojamų darbų skaičius. Pristatyme bus įtraukti keturi pagrindiniai darbų blokai, kuriuose – fotografijos iš Anglijos, šiaurės Airijos, Škotijos ir Velso, taip pat šalia jų bus ir anksčiau nematytos nuotraukos.

Burberry rugsėjo kolekcija vyrams ir moterims, įkvėpta socialinėse britų fotografijose užfiksuotos dvasios, bus pristatyta Old Sessions House erdvėse rugsėjo 16 dieną 19 val. Visą kolekciją bus galima iš karto įsigyti globaliu mastu, ji taip pat bus eksponuojama Old Sessions House.

,,Štai ir mes” (‘Here we are’)
2017 m. rugsėjo 18 – spalio 1 d.
Old Sessions House, 22 Clerkenwell Green
Londonas, EC1
Nemokamas įėjimas

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.