Mada

Kaip išspręsti „Neturiu, ką apsirengti“ krizę?

By  | 

Pavasaris (nors kol kas tik kalendorinis) visuomet sužadina norą atsinaujinti. Deja, dažnai šis įkvėpimas baigiasi dar vienomis juodomis kelnėmis pirkinių krepšelyje.

„Negalite pamiršti raudono palto, tačiau bijote, kad bus sunku jį derinti? Visuomet spintoje turėkite dryžuotą palaidinę – ji išspręs visas garderobo krizes“,- sako internetinės drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvės „Newmood“ stilistė Kamilė Bukauskaitė. Ji pateikė tris derinius, kuriuose dryžuota palaidinė tapo stilingu pagrindu ryškiems akcentams.

Mėlyni džinsai ir ryškūs akcentai

Dryžuota palaidinė ir mėlyni džinsai yra saugus, tačiau stilingas pagrindas ryškiems švarkams ir paltams. Drąsiai rinkitės ir spalvingas rankines – jos po truputį išstumia neutralius aksesuarų tonus iš „privalu turėti“ sąrašo.

Klasika ir išskirtinumas

Ši palaidinė tobulai dera ir su kitu pavasario pranašu – smėlio spalvos lietpalčiu. Tai klasikinės elegancijos etalonas, kuris tampa puikiu pjedestalu išskirtiniams aksesuarams demonstruoti.

Rock chic

„Rock chic“ stilius labai mėgstamas mados ikonų pasirinkimas vakarėlių įvaizdžiui. Dryžuota palaidinė suteikia jam prancūzišką akcentą, o patogi avalynė garantuoja šokius iki aušros.

Visus deriniuose matytus drabužius rasite www.newmood.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.