Mada

K. Tarasevičiūtė pademonstravo, kaip rengtis pavasarį: madingiausia – kostiumėliai

By  | 

Pavasaris – pats geriausias metas atnaujinti savo garderobą. Tuo įsitikino ir balerina Kristina Tarasevičiūtė. Žinoma mergina pristato drabužių ir aksesuarų parduotuvės „Chic“ pavasario naujienas. Jos neabejotinai patiks madai ir stiliui neabejingoms moterims.

Vilniuje, PLC „Panorama“ įsikūrusioje „Chic“ drabužių parduotuvėje jau karaliauja tikras pavasaris. Naujienų savo garderobui ieškančios moteris gali rasti Italijoje itin populiarius prekės ženklas. „Imperial“, „Vanessa Scott“, „Vicolo“, „Kate by Laltramoda“ – prekės ženklai, kurių drabužiais prekiaujama „Chic“ parduotuvėje.

„Chic” parduotuvės lentynose šį pavasarį itin madingi švarko ir kelnių kostiumėliai, išskirtinėmis detalėmis puošti marškiniai, trikotažinės palaidinės su užrašais, laisvo silueto sijonai žemiau kelių, kelnės ir megztukai, tiksiantys į darbą biure, pavasariški paltai, įvairaus silueto ir spalvų suknelės, išskirtinė laisvalaikio apranga. Spalvos – smaragdo žalia, raudona, balta, itin madinga pastelinė ruda, švelniai rožinė.

Su „Chic“ naujienas pristačiusia K. Tarasevičiūte kalbamės apie pavasarinio stiliaus paieškas, mėgstamą drabužių stilių ir tai, ką jai reiškia mada.

Pagaliau už lango pavasaris! Su kokiais drabužiais jums asocijuojasi šis metų laikas?

Pavasaris mano svajose man siejasi su šilkine palaidine ir plačiomis, lengvomis kelnėmis. Tačiau lietuviška realybė yra kitokia… Labai džiaugiuosi ta akimirka, kai pagaliau pavyksta išsinerti iš žieminių drabužių, į spintos gilumą padėti šiltus, žieminius batus ir pirmą kartą apsiauti sportinius batelius. Tai ženklas, kad pavasaris jau čia. O visą kitą yra nenuspėjama kaip ir Lietuvos oras. Beje, pamenu, kad praėjusią vasarą vakarais turėjau nešioti megztas pirštines, nes būdavo labai šalta rankoms.

Šį sezoną drabužių kūrėjai didelę duoklę skyrė ryškios spalvos drabužiams. Ar mėgstate ryškias spalvas savo garderobe?

Meluočiau sakydama, kad nemėgstu. Labai mėgstu raudoną ir sodriai žalią spalvas, tačiau mano garderobas nėra labai spalvotas. Jame vyrauja šviesiai pilka ir juoda spalvos. Ryškius drabužius reikia derinti, o aš tam dažnai neturiu laiko. Savo energiją mieliau panaudoju kūrybiniams tikslams.

Kurie iš „Chic“ pristatytų drabužių jums labiausiai patiko?

Mane labiausiai sužavėjo mėlynas kostiumas. Su tokiu galėčiau eiti ir į darbą, ir į renginį. Prie jo tinka ne tik klasikiniai aukštakulniai, bet ir sportiniai bateliai. Vertinu šio rūbo universalumą.

Kokius tris drabužius ar aksesuarus esate susiplanavusi nusipirkti šiam pavasariui?

Svajoju apie gražų, moterišką, sportinio tipo laisvalaikio kostiumėlį ir sukneles. Šiuo metu tikras spektaklių sezono įkarštis, kuris net nežada sulėtėti. Paradoksalu, tačiau gražiais kostiumais pasidžiaugiu darbe, gyvenime norisi rengtis kuo paprasčiau ir patogiau. Tačiau jau jaučiu, kaip po truputį atsiranda noras puoštis.

Nuotraukos – Darius Kučys

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.