Drabužiai

„Minimi“ kolekcija mergaitėms: ir prie jūros, ir į krikštynas

By  | 

Dizainerė Nijolė Čeponienė jau penkerius metus kuria drabužius mergaitėms. Prekės ženklo „Minimi“ įkūrėja stengiasi išpildyti mažųjų klienčių norus ir svajones. Būtent mergaičių norai ir padiktavo naujausiai kolekcijai pavadinimą – “Svajotojos”. Kūrėja pristato suknelių ir laisvalaikio aprangos kolekciją, skirtą artėjančios vasaros atostogoms ir gražiausioms šeimos šventėms.

Kolekciją „Svajotojos“ sudaro dvi skirtingos pastelinių spalvų drabužių linijos. Viena iš jų skirta kasdienai, atostogoms, gimtadieniams, kita – krikštynoms, Pirmajai Komunijai ar kitai iškilmingai šventei. Kolekcija skirta mergaitėms nuo 6 mėnesių iki pat paauglystės. Puošnios suknelės pasiūtos naudojant ploną tiulį, nėrinius, dirbtinį šilką, o kasdienai skirti drabužiai daugiausiai iš natūralių audinių.

„Minimi“ įkūrėja beveik visus kolekcijos audinius pirko užsienyje. Svarbiausia N. Čeponienei – išskirtinumas, praktiškumas ir tai, kad klientė neliktų nusivylusi. Kūrėja teigia, kad renkantis audinius pirmiausia atkreipia dėmesį į jų kokybę, grožį, o tik tada klausia kainos.

Čeponienė pastebi, kad renkantis suknelę dažniausiai norus diktuoja mergaitės. Mamos tampa tik patarėjos, šiek tiek pakoreguojančios dukrų norus. “Mergaitės dažnai prisižiūri žėrinčių princesių suknelių ir nori panašiai atrodyti. Todėl surasti “aukso viduriuką” tarp blizgaus, saldaus ir subtiliai puošnaus tampa nemenku iššūkiu. Šios kolekcijos suknelės pasiūtos naudojant lengvai krentančius audinius, siuvinėtos išskirtinėmis aplikacijomis, karoliukais, bei rankų drabo papuošimais “, – pasakoja kūrėja.

„Minimi“ kuria drabužius ne tik mergaitėms, bet ir jų mamoms. N. Čeponienė pastebi, kad vis dar labai populiaru mamai ir dukrai pasipuošti vienodomis suknelėmis. Šį sezoną “Minimi” klientėms progines sukneles gales pasiūti ir pagal individualius išmatavimus. N. Čeponienė nori, kad kiekviena mergaitė per įsimintiniausią šventę jaustųsi ypatinga.

Įsigyti patikusį drabužį galima Kauno senamiestyje įsikūrusioje parduotuvėje „Minimi“ arba internetinėje parduotuvėje „Minimi.lt“. „Pastebime, kad vis dažniau ir tėčiai užsuka į mūsų parduotuvę, renka sukneles savo dukroms. Labai gera matyti, kaip jie rūpestingai padeda pasipuošti savo mažosioms princesėms“, – šypsosi dizainerė.

Nuotraukos – Karolina Funkienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.