Aksesuarai

Naujausioje papuošalų kolekcijoje Simona Brazdžionytė sujungė glamūrą ir geometriją

By  | 

Daugiau nei ketverius metus skaičiuojančios drugelių karalystės šeimininkė, išskirtinių aksesuarų kūrėja Simona Brazdžionytė savo kūrybos gerbėjoms turi puikią žinią – žinoma moteris pristato jubiliejinę, jau dvidešimtąją, dviejų dalių papuošalų kolekciją, skirtą šių metų pavasariui ir vasarai.

Simona turi aiškų savo braižą, o jos kuriami masyvūs ir spalvingi aksesuarai išties traukia akį. Tačiau kas kartą jie vis kitokie. Žinoma moteris pasakoja, jog sukurti šią kolekciją, ją įkvėpė atostogos Romoje. Didelį įspūdį Simonai paliko amžinosios sostinės siauros gatvelės, besišypsantys ir vietoje nenustygstantys žmonės, gamta ir saulėje besiskleidžiančios spalvos. Kurdama dvidešimtąją papuošalų kolekciją, S.Brazdžionytė supynė glamūriško ir geometriško dizaino vijas, tad rezultatas išties neeilinis, o savo mylimiausią aksesuarą išsirinks net pačios išrankiausios damos.

Pirmoji kolekcijos dalis alsuoja prabanga bei mistika – joje vyrauja puošnios detalės ir karališkos violetinės spalvos gamos. Šios kolekcijos dalies papuošalai yra sukurti iš Swarovskikristalų, aukso ir sidabro spalvos metalo bei natūralios odos.

Glamūriškoji papuošalų kolekcijos dalis patiks fatališkoms bei drąsioms moterims, kurios trokšta tapti vakarėlio divomis, sužibėti ypatingoje šventėje ar ruošiasi vestuvėms, o galbūt tiesiog nori pabėgti nuo kasdienybės ir švęsti gyvenimą kiekvieną dieną.

Prabanga švytinčios Simonos Brazdžionytės papuošalų kolekcijos dalies grožį atskleidė fotografas Audrius Dzimidavičius, o fotosesijos sprendimai ir jų įgyvendinimas buvo kruopščiai apgalvoti iki smulkmenų. Papuošalus Audrius fotografavo visiškai neįprastu būdu – nardino juos po vandeniu, tad aksesuarai įgavo ypatingo ir neišdildomo įspūdžio šarmo.

Antroji šių metų pavasariui/vasarai skirtos kolekcijos dalis itin patiks drąsioms, veržlioms gatvės stileivoms, kurios dievina eksperimentus ir nenori paskęsti pilkoje minioje. Šioje dalyje dominuoja geometrija, plastikas, įvairių spalvų metalai, lengvumas bei ryškios ir pastelinės spalvos.

Šiandien gatvės mada net garsiausių mados namų kolekcijose užima vis svarbesnę dalį, o pagrindine mados taisykle tampa mintis, jog jokios taisyklės nebeegzistuoja – net raudonu kilimu vis dažniau žengia sportiniais bateliais bei lengvų geometrinių formų akcentais pasipuošusios moterys. Taigi, Simona kartu su antrosios papuošalų kolekcijos dalies fotografe Gabija Monika Vainiūte populiarųjį street styleir jį atspindinčius modernius papuošalus nutarė atskleisti būtent taip, kaip tai daro garsiausios šių dienųfashionistosbei visus įvaizdžius nufotografavo telefonu.

Simona pasakoja, jog tokia mintis kilo atsižvelgus į šių dienų aktualijas, kuomet „Instagram“ beikitos socialinės medijos tapo daugelio moterų ir merginų įvaizdžio įkvėpimų galerijomis, kur jos idėjų semiasi iš paprastų žmonių stiliaus gatvėse ir renginiuose. Vis dažniau stileivų įkvėpimo šaltiniu tampa ne garsiausių dizainerių podiumai, o mados bei stiliaus blogeriai, kurie drabužių derinius fotografuoja būtent telefonu ir savo kasdienėmis akimirkomis iškart dalijasi su sekėjais.

„Pasitarusiossu fotosesijos stiliste Elina, nutarėme, jog papuošalus fotografuosime pagrindinėse, daugelio blogeriųpamėgtose, senamiesčio vietose. Taip siekėme perteikti gatvės veiksmo, judesio, stiliaus ir nedingstančios šypsenos harmoniją“, – pasakojo papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė.

Valiūkišką fotosesijos stilių kūrė vizažo meistrė Jolanta Poškaitė kartu su stiliste, prancūzų prekės ženklo „Persona by Nevada“ įkūrėja ir tikra mados pasaulio žinove Elina Ašmontaite. Ji fotosesijai parinko „Top To Bottom“ drabužius, kurie puikiai atskleidžia Simonos kurtus papuošalus bei kartu sukuria neramios miesto sielos įvaizdį.

Glamūriška, tačiau ekstravagantiška, šiuolaikiška, bet labai romantiška – būtent tokia yra naujoji, jubiliejinė, Simonos Brazdžionytės papuošalų kolekcija. Tokia pati, kaip ir jos autorė.

Nuotraukos – Audriaus Dzimidavičiaus ir Gabijos Monikos Vainiūtės

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.