Mada

Dizainerės pataria: kaip sukurti stilingus įvaizdžius šventei ir kasdienai

By  | 

Parduotuvių vitrinoms margant naujausiomis drabužių kolekcijomis, nejučiomis pasimetame nebežinodami, kokius rūbus rinktis artėjančioms šiltojo sezono šventėms ar kasdieniam vilkėjimui mieste ar darbe. Tam, kad bet kuria proga jaustumėtės gerai ir atrodytumėte stulbinamai, žinomos Lietuvos dizainerės pataria, kaip sukurti madingus įvaizdžius kiekvienai progai.

Šiltasis sezonas – švenčių metas. Kaip puoštis?

Balandžio 13-14 dienomis, Vilniaus „Litexpo¨ parodų rūmuose vyksiančiojemados mugėje „Fashion bazaar” netrūks žinomų Lietuvos dizainerių, kurie padės be vargo pasipuošti artėjančioms šventėms. Kaip atrodyti stilingai ir neprašauti pro šalį, pataria dizainerės Jolanta Talaikytė, Gintarė Ačaitė ir Mariana Višnevskaja – Jankovičienė.

Jolanta Talaikytė siūlo būti drąsioms ir rinktis raudonos spalvų paletės drabužius ir aksesuarus, kurie garantuos išskirtinumą: „Laužo ugnies, degančių žarijų, kraujo plazmos, koralinė – tai tik keletas ypač madingų šio sezono atspalvių. Nuostabiai atrodysite su lengvai krintančio ,,šlapio‘‘ šilko raudona suknia, puošta nėrinių apykakle, ar rausva palaidine, dekoruota nėrinių rankovėmis bei šventinių karolių gija.

„Varlių spinta“ įkūrėja ir dizainerė Gintarė Ačaitė šventėms rinktis pataria vienos spalvos rūbus: „Neprašausite pasirinkusi vienspalves platėjančias sukneles, kurios nepaliks abejingų dėl patogumo ir, žinoma, gero, skoningo vaizdo. Prie tokio šventinio drabužio puikiai tiks tiek žemakulniai, tiek aukštakulniai bateliai, o tinkamai parinkti aksesuarai tik dar labiau pagyvins bendrą įvaizdį.

Prekės ženklo „Adrika¨ dizainerė Mariana Višnevskaja – Jankovičienė teigia, kad puošniai atrodysite vilkėdama tiek vienos spalvos suknelę tiek 2019 metų mados topuose karaliaujančiais margintais audiniais. Ji pabrėžia, kad net ir šventiškai atrodančią suknelę visuomet galima vilkėti ir kas dieną: „Jeigu su ja jaučiatės patogiai ir prie jos galite priderinti sportinius batelius ar neįpareigojančius aksesuarus, tuomet pirmyn! Šokite į puošniausią turimą suknelę ir eikite miesto gatvėmis taip tarsi žengtumėte raudonuoju kilimu! 

Stilinga ir mieste, ir darbe

Kalbėdama apie kasdienę aprangą darbui ar laisvalaikiui dizainerė Jolanta Talaikytė siūlo rinktis mėlynų atspalvių drabužius, kurie šį sezoną ypač populiarūs bei puikiai dera su kitomis spalvomis. „Puikiai atrodysite derindama ilgą klasikinio kirpimo švarką su patrumpintomis kelnėmis ir raudono tinklinio trikotažo palaidine. Nuostabus akcentas pabrėšiantis jūsų išskirtinumą – unikali rankų darbo sagė – kaspinas.¨, teigia Jolanta Talaikytė.

Moterims, kurios darbe nėra įpareigotos vilkėti oficialiais rūbais „KumKum Design¨ įkūrėjos Vaida ir Aušra  siūlo nesprausti savęs į rėmus ir rengtis taip, kaip patinka, todėl kviečia rinktis visuomet madingus marškinėlius: „Universalaus kirpimo juodi ir balti marškinėliai neabejotinai tiks vilkėti visur ir visada. O jeigu juos puoš ir koks nors prasmingas ar šmaikštus užrašas ar piešinys – griebkite nieko nelaukdamos.

Visi norintys atnaujinti drabužių spintą šiltajam sezonui ir pasisemti pavasarinio įvaizdžio idėjų tai galės padaryti jau šį savaitgalį, balandžio 13-14 dienomis, Vilniaus „Litexpo” parodų rūmuose vyksiančioje žinomiausioje mados mugėje „Fashion bazaar”. Čia susirinkę stileivos galės ne tik pasikonsultuoti su geriausiais Lietuvos kūrėjais, dizaineriais ir mados namais, bet ir be vargo išsirinkti stilingą aprangą darbui ar laisvalaikiui bei pasipuošti artėjančiai Šv. Velykų šventei.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.