Renginiai

Pavasario Pop Up: kokybiškas dizainas ir unikali atmosfera

By  | 

Šį savaitgalį Vilniuje startuoja tradicija tapęs Pavasario Pop Up. Visą savaitgalį vyksiantis renginys kvies svečius pažinti aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino ženklų naujas kolekcijas, SAMPLE SALEerdvėje įsigyti dizaino objektų su didelėmis nuolaidomis bei ramiai mėgautis savaitgaliu jaukioje Pavasario Pop Uppoilsio zonoje, kurioje įsikurs ir maisto food truck‘ai.

Pasak organizatorių, Pop Uprenginiai pasižymi unikalia atmosfera, o renginio formatas peržengia tradicinės, tik prekybai skirtos, erdvės ribas, nes kartu su draugais, šeima ir augintiniais Pavasario Pop Uperdvėje galima praleisti visą dieną.

„Renginio metu mes norime paskatinti lankytojus ne tik apžiūrėti naujausias kolekcijas, bet ir gyvai bendrauti su dizaineriais bei išbandyti įvarias veiklas. Renginys suburia ne tik dizaino kūrėjus, bet ir maisto kultūros atstovus, kurie, įsikūrę Vilniaus Dailės Akademijos parodų erdvės „Titanikas“ uždarame kiemelyje, pasiūlys tiek sveikų užkandžių, tiek ir keptų ledų bei kokybiškos kavos. Taip pat veiklos atras net ir keturkojai su šeimininkais, kurių augintinius fotografuos „Dogs of Vilnius“ atstovai”, –  pasakoja renginio organizatorė Erika Paulė.

Nors Pavasario Pop Upmetu daug dėmesio bus skiriama naujausioms dizainerių kolekcijoms, lankytojų lauks ir speciali, nuolatos drabužiais bei aksesuarais papildoma, SAMPLE SALE erdvė, kurioje už itin patrauklią kainą bus galima įsigyti ir ankstesnių dizainerių kolekcijų darbų. 

„Organizuodami renginį visuomet atkreipiame dėmesį ne tik į kokybę, bet ir įvairiapusiško asortimento, kuris atspindėtų skirtingus lankytojų poreikius, pristatymą. Renginio erdvėje visą savaitgalį veiks ir SAMPLE SALE, kurio metu bus galima įsigyti tokių ženklų kaip  „JNBY“, „D.Effect“, „Flow“, „Julia Janus“ ir kt. ankstesnių kolekcijų dizaino objektų su didelėmis nuolaidomis. Taip pat šioje specialioje erdvėje renginio svečiai už itin patrauklią kainą galės rasti ir dizainerių kūrinių prototipų“ –teigia E. Paulė. 

Pavasario Pop Upmetu naujus drabužių dizaino modelius siūys „Saviti“, „InAvati“, „Aimi“ ir kt. Lietuviško dizaino aksesuarus ir galanterijos kūrinius pristatyts „No More“, „Supernormal”, „erikahoc“, Adelė Dagytė ir kt. Gyvenimo būdo bei interjero detales kvies atrasti „Pho Ceramics“, „Beseated“, „Baltijos kvapai“ ir kt. Atskiroje maisto erdvėje atrasti naujus skonius ir mėgautis mylimais patiekalais siūlys „Wok to Walk“, „Ice Dunes“, „SOTO“, „Crooked Nose & Coffee Stories“ ir kt.

Pavasario Pop Up vyks jau šį savaitgalį, balandžio 13-14 d., Vilniaus Akademijos parodų erdvėje „Titanikas”, Maironio g. 3

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.