Mada

Itališkas mados naujienas pristačiusi V. Siegel: „Mėgstu kokybišką madą už priimtiną kainą“

By  | 

„Vasarą drabužių niekada nebūna per daug. Juk taip norisi pasipuošti vis nauja suknele, stilingu kombinezonu ar elegantišku švarku“, – juokėsi itališkus mados vėjus fotosesijoje demonstravusi Viktorija Siegel.

Fotosesijoje sulaukė komplimentų

Žinoma mergina pristatė drabužių ir aksesuarų parduotuvės „Space Vilnius Boutique“ vasariškas naujienas. Kartu su ja modeliais tapo minėto butiko savininkė Agnė Ravinskienė ir jos dukterėčia Lukrecija Žilinskaitė. „Sekantys mane socialiniuose tinkluose žino, kad esu neabejinga madai. Itališki prekės ženklai yra vieni iš mano favoritų. Labai mėgstu kokybišką madą už priimtiną kainą“, – pasakojo V. Siegel.

Siegel fotosesijoje jautėsi puikiai. Pasak žinomos merginos, A. Ravinskienė sugeba parinkti drabužius, kurie ne tik tinka, bet ir labai patinka. V. Siegel teigė, kad moteriškus, ne per daug seksualius, judesių nevaržančius drabužius ji mėgsta labiausiai.

„Fotografavomės gatvėje, į mus atsisuko daugybė praeivių. Tiek vyrai, tiek moterys žėrė komplimentus, ypač daug dėmesio sulaukė ryškių spalvų suknelės. Man taip patiko visi drabužiai, kad prieš grįždama namo į Kanus įsigijau dar vieną lagaminą“, – su šypsena veide fotosesiją prisiminė gražuolė.

Moteriška draugystė

Ravinskienė teigė, kad ją su V. Siegel sieja ypatingas ryšys. Iš pradžių buvusi jos klientė, dabar tapo gera bičiule. „Viktorija – šiltas, paprastas, mielas žmogus ir labai graži moteris. „Instagram“ tinkle ji turi beveik 90 tūkst. sekėjų. Moterims įdomu, ką ji rengiasi, kaip derina drabužius. Galiu atskleisti, kad Viktorija įkvepia ne vieną, užsukusios į butiką moterys ieško būtent tokios suknelės, kokią ji demonstravo. Dirbti su Viktorija yra labai paprasta. Viskas pavyksta labai greitai, o rezultatas tenkina abi puses“, – pasakojo A. Ravinskienė.

Populiariausias drabužis – suknelė

Šią vasarą italai siūlo puoštis linu, didelis dėmesys skiriamas baltai spalvai, ažūrui. Mados tendencijoms neabejingos turėtų ieškoti ryškiaspalvių, įvairiais raštais margintų kelnių ar šortų kostiumų. Tačiau, kad ir ką siūlytų vilkėti kitos šalys, populiariausias drabužis Lietuvoje yra suknelė.

„Į parduotuvę klientės dažniausiai užsuka tam, kad įsigytų suknelę. Žinoma, labai populiarūs ir kostiumai, išskirtiniai švarkai, kombinezonai. Lietuvės drąsiai eksperimentuoja savo stiliumi ir labai mėgsta puoštis“, – teigė A. Ravinskienė.

Deriniai – miesto moteriai

Nuotraukose moterys pristatė drabužių derinius, tinkančius vasaros atostogoms, pasivaikščiojimui mieste ar darbui biure. A. Ravinskienė pasakojo, kad jos klientė yra miesto moteris, todėl ir fotosesija vyko Vilniaus senamiestyje. Nuotraukas įamžino fotografas Darius Kučys.

„Jau dešimt metų sukuosi drabužių versle, tačiau italai kiekvieną sezoną mane sugeba maloniai nustebinti. Mano parduotuvės asortimentas skirtas miesto moteriai. Jos gyvenimo tempas yra greitas, tačiau ji nepamiršta savęs: kokybiškų atostogų, vakarienių mieste su draugėmis, rytinio kavos puodelio mėgstamoje kavinėje“, – pasakojo mados žinovė.

Drabužinei atsinaujinti – trys daiktai

Pasiteravus, kaip šią vasarą atrodyti stilingai ir kartu per daug neišlaidauti, A. Ravinskienė patarė įsigyti tris drabužius. „Tai turėtų būti kostiumas, kurio tiek kelnes, tiek švarką būtų galima priderinti prie turimo garderobo. Siūlyčiau įsigyti ir naują suknelę, kurią būtų galima vilkėti kartu su kelnėmis ar dviratininko šortais. Taip pat vasarą neišsiversite be sportbačių. Juos galite derinti prie visko: suknelės, kostiumo, šortų ar kelnių. Šį sezoną aukštakulniai vėl bus pamiršti“, – apie mados tedencijas kalbėjo „Space Vilnius Boutique“ įkūrėja.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.