Renginiai

„Fashion Bazaar“ stebuklingos Kalėdos Kaune – kvies anksti pagalvoti apie dovanas

By  | 

Prasidedant gražiausiam metų laikui, žiemai, visi iškart pagalvoja apie Kalėdas ir džiaugsmus, kuriuos atneša jos. Šeima, draugai, dovanos,skanus maistas, todėlšį kartą „Fashion bazaar“ atkeliauja anksčiau, gruodžio 7 dieną, kad be jokio streso ne tik galėtumėte pasirūpinti dovanomis, tačiau ir paskanauti gardumynų, o gal net rasti naują eilutę šventiniam vakarui. Jau septintus metus Fashion bazaar organizatoriai Kalėdas kviečia sutikti “Žalgirio arenoje”. Renginyje lankytojai galės be vargo pasiruošti šventėms ir alinančias dovanų, dekoracijų ar drabužių paieškas paversti maloniu bei turiningu užsiėmimu.

Šiame renginyje galėsite išvysti gerai žinomus Lietuvoje dizainerius, Diana Paukštytė, Rudnė,Jolanta Talaikytė, kurie kvies atsinaujinti savo garderobus. Tame tarpe Lietuvą svetur garsinanti dizainerė “Shopytė”, ši dizainerė ne kartą pasirodė ant aukštosios mados podiumo, jos kuriami apdarai iš natūralių audinių kaip šilkas, vilna, tad kokybė susipynusi su dizainu, sukuria aukščiausią lygį ir išskirtinumą.

Kalėdinę nuotaiką sukurianti ”Fashion bazaar “ mados mugė skirta stilių, išskirtinumą, kokybę vertinantiems žmonėms, bei lietuviškos mados mylėtojams.

Tad nepraleiskite progos susitikti ir savo buvimu, šurmuliu, juoku ir nesibaigiančia gera nuotaika. sukurti Kalėdinę pasaką. O visi kurie nespės apsilankyti Kaune, “Fashion bazaar” organizatoriai kvies gruodžio 14d. atvykti į Siemens areną Vilniuje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.