Drabužiai

Dizaineris Egidijus Rainys pristato 2020 metų vestuvinių suknelių kolekciją

By  | 

Nors vestuves daugelis porų švenčia gerokai atšilus orams, puotos vieta ir savo įvaizdžiu jaunavedžiai įpratę rūpintis gerokai anksčiau. Ypač nuotakos nekantriai laukia dienos, kada pirmiesiems primatavimams užsuks pas pamėgtą dizainerį. Kasmet prêt-àporter – dėvimosios mados kolekcijas pristatantis drabužių kūrėjas Egidijus Rainys savo mados namus papildė naujausiais vestuvinių suknelių modeliais ir į juos siūlo pasižvalgyti kartu.

Egidijų Rainį jo kūrybos gerbėjos vertina už kokybę, eleganciją, nepriekaištingo kirpimo siluetus ir išlaikytą skonį. Ir naujausioje jo vestuvinių suknelių kolekcijoje visa tai atsispindi su kaupu. Tačiau kaip pats dizaineris sako, jo 2020 metų nuotakos bus kiek labiau minimalistinės ir modernios, negu iki šiol.

„Šioje kolekcijoje stilistikos amplitudė plati – nuo savo braižo nepabėgsi, todėl ir kai kurie suknelių modeliai romantiški, plevėsuojantys, dailinti nėriniais, iš audinių kurtomis gėlėmis. Yra tiek minimalistinio, lakoniškų formų modelių, tiek elegantiškesnių, trumpų ir ilgų suknelių, net kombinezonų, kurie puikiai tinka svarbiausiai gyvenimo dienai“, – pasakoja kūrėjas.

E.Rainys nepabijojo pabrėžti ir moters seksualumo – kai kurie modeliai atveria nugarą, atidengia dekolte. Naudojamos siauros petnešėlės, permatomos medžiagos, šilko tekstilė, šifonas.

„Net ir pačiuose prabangiausiuose modeliuose privalu išlaikyti subtilumą. Suknelės neperkrovęs dekoru – neprašausi pro šalį. Nuotakoms vis kartoju, kad drabužis turi atskleisti asmenybę, atspindėti gyvenimo būdą, paslėpti trūkumus ir pabrėžti gražiausias kūno vietas. Ir  – niekada nepamirškite, kad vestuvinė suknelė negali būti svarbiau už nuotaką ir patį santuokos sakramentą, todėl vestuvių dieną dėvėkite tokį apdarą, su kuriuo jaučiatės savimi“,  – pataria E.Rainys.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.