Drabužiai

Sporto prekių ženklas „4F“ pradeda naują kampaniją „Mes esame komanda“

By  | 

Kiekvienoje istorijoje yra daugiau nei vienas herojus. Už kiekvienos pergalės, kiekvienos įveiktos kliūties ar naujo rekordo slypi komanda. Komanda mums leidžia tapti geresniems. Ji skatina mus laimėti. Nors ir esame skirtingi, tačiau visi siekiame to paties tikslo. Trenerio motyvacija, komandos draugo ramybė, šeimos palaikymas ir varžovų ryžtas padeda mums tobulėti. „4F“ švenčia meilę sportui ir su nauju šūkiu „Mes esame komanda“ pristato #Iam4F kampanijos tęsinį.

Mus sieja bendra aistra. Mes esame nenugalimi. Mes esame komanda. Mes esame „4F“. Rugsėjo 29 d., antradienį, tarptautinis sporto prekių ženklas pradėjo naują 2020 m. rudens-žiemos sezono kampaniją. Prie šios kampanijos prisijungė 24 sportininkai ir nuomonės formuotojai iš 4 šalių. Projekte dalyvavo ir „OTCF S.A.“ darbuotojai, kurie puikiai atspindi #Iam4F dvasią. Tokiu būdu žmonės iš viso pasaulio skatinami reaguoti į „4F“ iššūkį ir kviečiami prisijungti prie sporto prekių ženklo komandos. Priėmimas į „4F“ komandą jau prasidėjo!

„Mums visiems #Iam4F tapo ne tik kampanijos šūkiu. Tai proto būsena ir vertybės, kuriomis mes tikime. Tai ryžtas, solidarumas ir viltis, kurie mums padeda kasdienėje veikloje. Mes nuolat raginame jus dalintis savo patirtimi ir kurti vieningą bendruomenę. Mano komanda – mano stiprybė. Žinau, kad visada galiu tikėtis kitų palaikymo: šeimos, draugų ir savo nuostabios „OTCF“ komandos. Kovoju ne tik už save, bet ir už kitus. Būtent ši bekompromisė parama ir #Iam4F dvasia padeda mums gyventi drąsiau“, – sako Igoris Klaja, „OTCF S.A.“ kompanijos, kuriai priklauso „4F“, generalinis direktorius. Igoris Klaja su savo komanda taip pat dalyvavo tarptautiniame „Mes esame komanda“ projekte.

„4F“ vaizdo įraše ir kampanijai skirtose nuotraukose mes žavimės ne tik profesionaliais sportininkais, bet ir nuomonės formuotojais, sporto prekių ženklo draugais bei „OTCF“ darbuotojais. Niekados neišsenkanti energija, meilė mėgstamoms sporto šakoms, kadrų autentiškumas ir tarptautinis „4F“ veiksmų mastas – tai tik kelios priežastys, kodėl „Mes esame komanda“ kampaniją sunku palyginti su kitais šio prekių ženklo projektais. Taip pat tęsiame ir gegužę pradėtą socialinės žiniasklaidos kampaniją #Iam4F. Ši iniciatyva kuria jėgų ir motyvacijos kupino žmogaus įvaizdį. Žmonės, turintys šias vertybes, tampa natūralia „4F“ komandos dalimi. Bėgimas, treniruotės, šokiai ar akrobatika – „4F“ palaiko savo herojus kiekviename žingsnyje, neatsižvelgiant į jų įgūdžių lygį ar pasiekimus. Čia svarbiausia – aistra sportui ir noras pasidalinti savo patirtimi.

KAMPANIJOS HEROJAI

Jau nuo antradienio, rugsėjo 29 d., oficialioje „4F“ svetainėje ir socialiniuose tinkluose galite sekti informaciją apie antrąjį #Iam4F etapą ir „Mes esame komanda“ kampaniją. Jos ambasadoriais Lietuvoje tapo irkluotojas, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas Saulius Ritter ir dukart pasaulio irklavimo čempionė Milda Valčiukaitė. Šie pasaulinio lygio sportininkai yra tikras valios ir ryžto pavyzdys. Kartu jie – nesustabdoma komanda, palaikanti vienas kitą tiek gyvenime, tiek sporte.

2021 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse Milda ir Saulius atstovaus Lietuvos olimpinei rinktinei. Kalbėdamas apie savo kelionę į olimpines žaidynes, Saulius prisipažįsta: „Komandos dvasią pajutau tada, kai turėjau galimybę pasipuošti mūsų nacionalinės komandos spalvomis ir kartu vesti internetinius užsiėmimus vaikams. Tai leido man pasijusti išdidžiai ir suteikė atsakomybės jausmą. Visada stengiuosi būti geras pavyzdys, įkvėpti ir palaikyti kitus.

Saulius Ritter – Lietuvos irkluotojas. Daugkartinis Lietuvos bei dukart Europos čempionas, 2016 m. Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas. Kai jam buvo 13 metų, mama supažindino jį su irklavimu. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bet galų gale jam pradėjo patikti konkurencija ir varžybos, kurios kiekvieną dieną skatino siekti vis didesnių tikslų.

Milda Valčiukaitė priklauso Lietuvos irklavimo rinktinei, taip pat yra olimpietė ir dukart pasaulio irklavimo čempionė. 2018 m. Plovdive vykusiame pasaulio irklavimo čempionate ji ir Ieva Adomavičiūtė iškovojo aukso medalius. 2013 m. tapo Europos ir pasaulio irklavimo čempione, o 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį. Dabar ji siekia laimėti olimpinį aukso medalį, kad galėtų užbaigti savo medalių kolekciją.

Daugelis žmonių galvoja, kad komanda – žmonės, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia kartu. Mano nuomone, komanda – tai grupė žmonių, kurie yra labai skirtingi, tačiau gali pasitikėti vienas kitu. Jie leidžia kiekvienam prisidėti savo įgūdžiais ir patirtimi, nes supranta, kad negali visko padaryti vieni“, – komandos prasmę paaiškino Milda Valčiukaitė.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.