Lietuviška mada

Dizainerės Agnės Kuzmickaitės mados repeticija Rygos mados savaitėje

By  | 

Agnę Kuzmickaitę drąsiai galima vadinti daugiausiai tarptautiniuose mados renginiuose dalyvaujančia Lietuvos drabužių dizainere – kolekcijas Londono, Berlyno, Kijevo bei Milano mados savaitėse pristačiusi dizainerė šįkart džiugino Rygos mados mylėtojus.

Tiesa, ši Rygos mados savaitė Agnei Kuzmickaitei toli gražu nėra pirmoji – kolekciją Rygoje dizainerė pristatė jau penktą kartą, o draugystė su šiuo „Baltic Fashion federation“ organizuojamu  renginiu užgimė dar 2006 metais.

„2006 metais pristatinėjau bakalauro diplomo kolekciją Mados infekcijoje, na, o į renginį buvo atvykę ir Rygos mados savaitės organizatoriai su Baltijos mados federacijos prezidente Elena Strahova. Atsimenu jog tada, išvydę mano kolekciją, jie pamanė, kad pristatinėja prancūzai, o Elena netgi panoro įsigyti kelis drabužius tiesiai nuo podiumo. Štai taip ir susipažinome. Tais pačiais metais mane pirmą kartą  ir pakvietė dalyvauti Rygos mados savaitėje“.

Agnė pasakoja, kad tapti Rygos mados savaitės dalimi kaskart yra vienas malonumas, nes renginys kasmet būna labai profesionaliai suorganizuotas, organizatoriai skiria išties daug dėmesio dizainerių poreikiams ir, svarbiausia, renginys sulaukia gausaus tarptautinės žiniasklaidos dėmesio, kas aktualu kiekvienam „tik savo smėlio dėžėje nenorinčiam žaisti“ kūrėjui. Dizainerė tikina, kad ši Rygos mados savaitė taip pat buvo ne išimtis bei džiaugiasi, jog naujausia jos kolekcija sulaukė Rygos mados savaitės organizatorių, dalyvių bei svečių įvertinimo.

„Nors esu surengusi jau dešimt asmeninių mados pristatymų bei dalyvavusi dešimtyse įvairių mados renginių, kaskart būna jaudulys ir nerimas kaip gi kolekciją priims publika bei mados profesionalai, taigi žiūrovų įvertinimas ir gausybė teigiamų emocijų po pristatymo man dabar yra tarsi savotiškas įkvėpimas ruošiantis jau vienuoliktam asmeniniam šou Lietuvoje lapkričio 23 dieną“.

Smalsiausiems kūrybos gerbėjams dizainerė išduoda paslaptį, kad Lietuvoje bus pristatomi ne tik Rygoje didelio susižavėjimo sulaukę eskizavimo įkvėpti drabužių modeliai, bet ir dar niekur nematyta kolekcijos dalis.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.