Renginiai

„Caffeine“ tęsia plėtrą Kaune – Senamiestyje atidaryta nauja kavinė

By  | 

Caffeine Kaunas Vilniaus gatvė 68

Kavinių tinklas „Caffeine“ įsibėgėjant pavasariui Kauno Senamiestyje atidarė jau tryliktą kavinę šiame mieste. Naujoji kavinė įsikūrė vienoje gražiausių Kauno gatvių ir lauks lankytojų – Vilniaus gatvė 68.

„Tai dar vienas sėkmingas plėtros žingsnis Kaune, tai jau tryliktoji tinklo kavinė šiame mieste. Klientus pasitinka modernaus interjero, jauki kavinė, kurioje klientai, kaip įprasta, galės rasti sveikų užkandžių ir tik ekologišką kavą. Strategiškai ši vieta patogi tiek miesto svečiams, tiek patiems kauniečiams, išėjusiems pasimėgauti Senamiesčio grožiu“, – sako Saulius Žilėnas, „Caffeine“ kavinių tinklą valdančios „Reitan Convenience Lithuania“ vadovas.

Pasak S. Žilėno, planuojant plėtrą visuomet ieškoma vietų, kurios leistų būti šalia gyventojų ir prisitaikyti prie jų poreikių, pagalvoti ne tik apie patogią vietą, bet ir bendruomenei, aplinkai draugiškus, tvarius sprendimus.

Šioje kavinėje taip pat įrengta Baristų mokymų akademija ir Kauno regiono kavinių administracijos biuras, į šią erdvę patekti bus galima per „slaptą“ įėjimą, esantį už didžiulio paveikslo. Kaip sako interjerą kūrusi dizainerė Gintė Ivaščenkaitė, šis sprendimas gimė siekiant paslėpti nepatogioje vietoje jau įrengtas duris. „Tai padėjo išnaudoti erdvę, o kartu ir yra puikus akcentas. Stengėmės, jog kiekvienas kampelis būtų gražus, jaukus ir patogus prisėsti“, – priduria interjero dizainerė. Kavinėje gausu jaukių medžio elementų, augalinių motyvų.

Kiekviena tinklo kavinė yra išskirtinio interjero dizaino, sukurto atsižvelgiant į vietos specifiką, atspindėtų besilankančių žmonių poreikius.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 81 „Caffeine“ tinklo kavinės. Tinklo kavinėse kokybiškos kavos tradicija puoselėjama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Druskininkuose, Tauragėje, Palangoje, Nidoje ir Juodkrantėje. Pirmoji tinklo kavinė atidaryta 2007 m.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.