Blogeriai

Pokalbiai – blogerė Darja iš “Luscious style”

By  | 

Blogerė Darja iš "Luscious style"

Mados blogai – sparčiai populiarėjantis reiškinys Lietuvoje. Nesunku suprasti kodėl: merginos bei moterys mados bloguose semiasi stiliaus įkvepimų, sužino apie naujausias mados tendencijas, turi galimybę iš pirmų lūpų sužinoti, kur galima rasti vieną ar kitą įdomesnį bei gražesnį aksesuarą. Šiandienos interviu – su mados bei stiliaus blogo Luscious Style įkūrėja Darja Tupčaja. Su Darja kalbamės apie jos blogo įkūrimo pradžią, kaip ją pakeitė jos rašomas blogas bei svarbiausias stiliaus detales šiam sezonui. Malonaus skaitymo!

 • Papasakok apie Luscious style pradžią bei kaip kilo idėja pradėti rašyti mados blogą?

2010 metais atradau Andy Torres blogą „Stylescrapbook“. Buvau sužavėta tiek autore, tiek pačio mados blogo koncepcija, todėl nieko nelaukdama (po mažiau nei mėnesio) per blogger.com platformą sukūriau ir savo blogą.

 • Darja, tavo blogas gyvuoja jau kelerius metus. Kokie maloniausi prisiminimai bei akimirkos iš viso Luscious style gyvavimo periodo?

Net sunku išvardinti kelis prisiminimus ar akimirkas, nes tokių per 4 metus buvo labai daug. Negaliu nepaminėti praeitą pavasarį vykusį blogerių renginį, kurio organizatorius buvo Deichmann. Taip pat dažnai prisimenu tinklaraštininkų kolekcijų pristatymą, kuris vyko prieš 1,5 metų prekybos ir pramogų centre Ozas. Turėjome kiekviena sugalvoti po 7 įvaizdžius/drabužių derinius (drabužius skolinom iš PPC „Ozas“ esančių parduotuvių), o tada mūsų modeliai juos demanstravo. Buvo šiek tiek keista, bet visiškai nesigailiu, kad tam pasiryžau. Na ir pabaigai, vienas maloniausių „blogeriško gyvenimo“ aspektų – tai bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir bendravimas su tavo mylimiausiais blogeriai. Tarp jų turiu ne vieną draugą .

P.S. labai smagu, kai gatvėje sutiktas žmogus prieina ir pasako, kad žino tave ir skaito blogą.

Blogerė Darja iš "Luscious style"

 • Ko tau suteikė blog‘o rašymas, kaip jis tave pakeitė?

Suteikė labai daug, tačiau turiu omenyje ne materialinę naudą. Tai nauji draugai ir pažįstami, galimybė lankytis ir būti pakviestai į įvairius renginius bei viešojo dienoraščio turėjimas, kurį bus labai smagu „pavartyti“ po kelerių metų.

Kaip mane pakeitė blogo rašymas? Na visų pirma, kai pradėjau rašyti man buvo 16 metų, todėl nežinau, ar tie pasikeitimai įvyko dėl to, kad tapau vyresnė, ar todėl, jog pradėjau aktyviai rašyti blogą, bet dabar esu žymiai savarankiškesnė, atsakingesnė ir žinanti, ko noriu.

 • Kas, tavo nuomone, yra svarbiausia, norint turėti dėmesio sulaukiantį mados blog‘ą?

Svarbiausia reikia skirti tam daug laiko ir pastangų. Galbūt kažkam atrodo, kad blogo rašymas yra vien nesibaigianti pramoga, bet tai netiesa, nes sėkmingas blogo rašymas – sunkus darbas.

Labai svarbu tiek kokybė, tiek ir kiekybė. Kokybiškas turinys (nuotraukos, tekstai, aktualūs/pateikti laiku) ir dažnas (mano manymu, geriausia yra rašyti KASDIEN, bet tai yra tik etalonas, sektinas pavyzdys, kuris tikrai veikia) blogo pildymas yra dvi sėkmingo tinklaraščio egzistavimo sudedamosios dalys.

 • Kurie Lietuvos mados blog’ai yra tavo mėgstamiausi? Kur dar lietuvėms blogerėms reikėtų tobulėti?

Didžioji dauguma, bet deja, negaliu išvardinti visų, todėl dalinuosi tais, kurie iškart atėjo į galvą:

www.gabrielegz.com

ohsoboheme.blogspot.com

www.amoureusedemode.com

neb-ula.blogspot.com

feedyourfashionanimal.blogspot.co.uk

sqr.lt

rosylayers.blogspot.com

ir dar 50 kitų 🙂

Tobulėti reikia visiems ir visada, o geriausias būdas tai padaryti – daryti tai, kas tau patinka, skirti daug laiko ir įdėti DAUG pastangų.

Blogerė Darja iš "Luscious style"

 • Kaip manai, ar norint gerai atrodyti, reikalingos didelės išlaidos?

Didelės – galbūt ir ne, bet, žinoma, tam tikros išlaidos reikalingos. Viskas priklauso tik nuo pačio žmogaus požiūrio į tai. 

 • Kokiais kriterijais vadovaujies, pirkdama naujus drabužius?

Patinka – perku. Na ir pasižiūriu į kainą J O dėmesį dažniausiai atkreipiu į tuos drabužius (arba panašius), kuriuos jau kažkur mačiau, pvz. kokiame nors blog‘e, Instagram‘e ar žurnale.

 • Kokie drabužiai bei aksesuarai yra „must have“ šiam pavasariui bei vasarai?

Be jokios abejonės, tai būtų lengvas ilgas lietpaltis (trench coat) ir sportbačiai (pati svajoju apie Adidas Supercolor).

 • Be ko neįsivaizduoji savo spintos bei kas turėtų būti kiekvienos merginos garderobe?

Šiai dienai galiu pasakyti, kad neįsivaizduoju savo spintos be boyfriend tipo džinsų, odinio sijono ir baltų sportbačių. 

 • Darja, ar sieji savo ateitį su mada. Papasakok šiek tiek apie savo ateities planus.

Sieju, bet iš kitos pusės. Mane labiau domina, kaip viskas vyksta iš vidaus, t.y. vadovavimo, planavimo, galbūt finansų pusės. Arba reklamos/marketingo (ne veltui studijuoju ekonomiką J).

Ačiū už pokalbį.

Darjos blogą galite apžiūrėti – lusciousstyle.blogspot.com

1 Comment

 1. Gabriele

  balandžio 19, 2015 at 9:04 pm

  My girl! <3

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.