Drabužiai

Egzotiškoje „Minimi“ drabužių fotosesijoje – suknelės gražiausioms gyvenimo akimirkoms

By  | 

Moterims ir mergaitėms drabužius kuriantis prekės ženklas „Minimi“ artėjančią vasarą pasitinka nauja kolekcija. Joje – ispaniška dvasia dvelkiančios suknelės, laisvalaikiui sukurti džemperiai ir svarbiausioms šeimos šventėms skirti drabužiai.

Nors Lietuvoje jau kurį laiką įvestas karantinas, moterų noras puoštis niekur nedingo. Prekės ženklo „Minimi“ įkūrėja Nijolė Čeponienė neslepia – didžiausias jos džiaugsmas yra papuošti moteris ir mergaites. „Nauja suknelė padovanoja gerą nuotaiką ir puikių emocijų. Kiekviena sau galime pasidaryti mažą šventę. O atsinaujinti labiausiai norisi pavasarį“, – šypsosi drabužių kūrėja.

2020 metų pavasario-vasaros moteriškų drabužių fotosesija vyko oranžerijoje tarp egzotiškų augalų. N. Čeponienė pasakoja norėjusi, nors trumpam pasijusti tarsi karštą vasaros dieną. Kolekcija – elegantiška su pietietiško gyvenimo stiliaus prieskoniu. Pirmieji suknelių modeliai gimė žiemos pradžioje, o vėliau kolekcija išsiplėtė. Šios kolekcijos esmė – kruopščiai atrinkti gaivių spalvų ir gėlių raštų audiniai ir visų figūrų tipams tinkantys trys suknelių modeliai. Jos – plevėsuojančios, lengvai krentančios, moteriško silueto. Kolekcijos naujiena – baltas džemperis ir marškinėliai, su specialiai prekės ženklui sukurtu mados iliustratorės Martynos Jan darbu.

Moterims skirtoje kolekcijoje – įvairus audinių raštų ir spalvų pasirinkimas. Asmeninėms šventėms tiks gėlėmis puoštos suknelės, darbe puikiai atrodys vienspalvė suknelė, o atostogose prie jūros derės marinistinio rašto arba amžinai madingos baltos spalvos audiniai. Masyvūs raukiniai asocijuojasi su ispaniška dvasia ir atostogomis, suteikia romantiškumo, elegancijos ir moteriškumo. Suknelės pasiūtos iš medvilnės, viskozės ar kupros audinio. Kolekcijos puošmena – proginė balta suknelė „Swan“, tiksianti krikštynoms ar net vestuvėms. Lengva, puošnaus audinio – minimalistinio dizaino mylėtojoms.

„Kolekcija yra nedidelė, tačiau labai įvairi. Kurdama drabužius galvojau apie vasarą laukiančias atostogas, šeimos šventes, svarbiausias gyvenimo progas. Panašu, kad šiais metais teks apsiriboti Lietuvos pajūriu. Tačiau ir ten atostogaujant norisi atrodyti gražiai ir išskirtinai. Tikiuosi, kad moterys turės progų pasipuošti“, – kalba Kaune gyvenanti ir kurianti dizainerė.

Antroji kolekcijos dalis skirta mergaitėms. N. Čeponienė pasakoja, kad tėvams didžiausias malonumas yra papuošti savo vaiką, o ypač per svarbias šventes. Ir nors dabar vaikų gimtadieniai švenčiami šeimos apsuptyje, tačiau net ir tada mama nori, kad dukra vilkėtų gražiausią suknelę. „Įdomi tendencija – pastebėjau, kad artimieji, negalėdami gyvai pasveikinti vaikų, perka dovanų jiems drabužius, paprašo įdėti atvirutę su palinkėjimais ir siunčia saugiai paštu. Neabejoju, kad kiekviena mergaitė apsidžiaugtų gavusi dovanų pūstą, princesiško stiliaus suknelę. Svarbiausia – kad ji būtų platėjanti ir suktųsi“, – juokiasi lietuviškos mados kūrėja.

Vaikiškai kolekcijai audinius N. Čeponienė užsisakė dar praėjusią vasarą. Dizainerė pasakojo, kad kiekvienais metais vis labiau išauga poreikis proginių drabužių. Kolekcijoje – itin daug įvairių tiulių, baltos spalvos puošnių, tačiau vėliau ir mažesnėms šventėms tiksiančių suknelių. N. Čeponienę džiugina audinių kokybė, žvilgesys, malonus pojūtis odai. Dizainerė pasakoja, kad klientės ypač pamilo minkštos, šiek tiek glamžytos medvilnės drabužius. Mados mylėtojų dėmesį patraukia ir išskirtiniai audiniai: tiulis, dekoruotas žibančiomis akutėmis, įvairiausi siuvinėjimai, raštai ir skirtingais atspalviais žvilgančios medžiagos.

„Tikrieji kūrybos gerbėjai išliko ir stengiasi palaikyti Lietuvos dizainerius. Sulaukiu daug laiškų, žmonės negaili gražių atsiliepimų apie mano kuriamus drabužius, siunčia nuotraukas. Šiuo laikotarpiu palaikymas yra labai svarbus. Kliento žinutė ar nupirktas drabužis suteikia vilties, kad viskas bus gerai ir toliau pavyks užsiimti sielai tokia mylima veikla“, – atvirai kalba dizainerė.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.